SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch jak spalić....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 81
Witam!
mam 15 lat ćwiczę na siłowni rok
ogólnie jestem dłuży tylko nie podoba mi się jedna sprawa u mnie mam brzuch tzn . Ja sam nie wiem jak to jest rano gdy się budzę jest on mały . Wieczorem dłuży ale nie o to chodzi. Chodzi o to że mam tam troszeczkę tłuszczu i chciałbym go spalić. Próbowałem robić A6W już 4 razy raz doszłem do 14 dnia i koniec raz sobie zapomniałem i dalej nie robiłem tego. W ogóle troche mi to nie wychodzi bo nie mam za bardzo motywacji do tego . Mam mięśnie pod skurą rozbudowane tylko ich nie widać przez tłuszcz jak to spalić ten zbędny tłuszcz. Oprócz areoby.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Potrzebny ci ujemny bilans kalorii uzyskasz go najlatwiej laczac aeroby z dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29127
Dieta z kaloriami na -, oraz aeroby - nic tego nie zastąpi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16130
"Mam mięśnie pod skurą rozbudowane tylko ich nie widać przez tłuszcz jak to spalić ten zbędny tłuszcz."
nie bądź taki pewien, też tak kiedyś myślałem.
dieta low carb (mało węgli, dużo białka i zdrowe tłuszcze!!!) z ujemnym bilansem kcal
aeroby/HIIT < PODSTAWA
trening silowy
mozesz tez sprobować TABATY, podobno dobrze daje, ale nei probowałem osobiście

i nie wierz w zadne cud plany na brzuch, żadne a6w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 81
Dzięki z góluszry tego mi trza było. A co do mięśni pod skurą to są jakieś bo jak napne pamiętam jakieś 3 tyg temu leżałęm i robiłem z kolegą test i żucił z wysokości na moj brzuch pilke lekarską 5 kg no ja wiem może 0,5 m wysokości napiołem brzuch i zamortyzowało . TYLKO ten tłuszcz musze spalić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
co do mięśni pod skurą to są jakieś bo jak napne pamiętam jakieś 3 tyg temu leżałęm i robiłem z kolegą test i żucił z wysokości na moj brzuch pilke lekarską 5 kg no ja wiem może 0,5 m wysokości napiołem brzuch i zamortyzowało

sorry ale musiałem


Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-10-03 00:17:35

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7978
No z tą piłką lekarską to ładnie pojechałeś Wracając do tematu nie radziłbym Ci stosowania żadnej diety na ujemnym bilansie kalorycznym, gdyż jesteś jeszcze za młody, rośniesz, rozwijasz się, musisz dobrze się odżywiać. Ewentualnie możesz zapoznać się z 10 wskazówkami żywieniowymi, a pozatym to biegaj, graj w piłe a na diety przyjdzie jeszcze czas

Nobody really knows how or why he works so hard, it seems like he's never got time...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16130
ta dieta powinna się opeirac na tych 10 wskazówkach.
i zeby było jasne - dieta to tylko gwarancja tego ze jemy tak jak musimy adekwatnie do celu!
i nie pieprzcie ze jest za młody na diety bo sam 1 redukcje robilem w takim wieku;)
nikt tu nie mowi o bilansie - 1000 kcal
-300 starczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
dla mnie pomogło wojsko w zbiciu tłuszczu z brzucha t.j wcześnie śniadanie, obiad około 14.30-nie później! kolacja o godz 18.30 wcale nie uboga w skłądniki odżywcze aczkolwiek zawsze po posiłku miałem chęć coś jeszcze sobie dojeść ale niestety takie możliwości nie miałem wiec waga spadała
do tego mamy codzienną poranną zaprawę (wcale nie jakiś tam hardcore) po południu delikatnie jakieś 6-7 kół na stadionie, w międzyczasie sporo stania na baczność i przez 6 tyg spadło 6,5 kg

reasumując odżywiaj sie regularnie i nie przejadaj, połącz to z wysikiem fizycznym, nie chodzi tu o wysiłek na siłowni bo on nic nie da jeżeli chodzi o spalenie tłuszczu, nie obrzeraj sie na noc i jak ma nie spadać z brzucha??

pain means results

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1028
Ale jaja hahah. Piłka lekarska jest the best. Spróbuj z 20 kg krążkem z wysokości 5 cm. Jak ci się uda to jesteś gość .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 81
Chłopie co ty sie nabijasz ?

Mówie tylko że mam mięśnie pod skurą bo inaczej to bym się zgioł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wciecie brzucha

Następny temat

siłownia i bieganie?

Wiecej