SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak spalić tłuszczyk z brzucha przy pomocy suplementów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 126
Jak w temacie proszę o pomoc w wyborze. Jakby coś to jestem świeżynką dlatego proszę mnie nie banować tylko wyjaśniać. Nie znam się na suplementach zawsze byłam daleka od brania jakichkolwiek specyfików ale teraz będę czegoś potrzebowała do spalenia tłuszczyku z brzuszka. 2 razy w tyg fitness (tbc,płaski brzuch)4-5 razy bieganie 40-50 min. Niestety na tylko tyle czasu wolnego mogę sobie pozwolić. Dieta...jakby to powiedzieć...zwykła MŻ. Problem polega na tym, że muszę mocno ograniczyć na ok 3 mies wysiłek fizyczny a chcę się pozbyć tego tłuszczyku. Kupiłam l-karnityne OLIMP 1500. Czy to wystarczy? czy jest jeszcze coś co może mi pomóc i nie ma skutków ubocznych jak np. brak snu czy wzmożone łaknienie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1940
może spróbuj znaleźć jakąś gotową dietę ustaloną na redukcję z minusowym bilansem kalorycznym, a co do suplementów to polecam Thermo stim Olimp, słyszałem że jest godne polecenia cena to ok. 35zł za 60 kapsułek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2452
slabe te olimpowskie thermo speedy stimy, lepiej scorch mana kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1940
no można ale zależy jak z dietą bez diety nawet najmocniejsze spalacze nie odsłonią konkretnie mięśnia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2452
dieta to podstawa ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 126
ok, rozejrze się za dietą ale tak naprawdę nie wiem czego konkretnie szukać, naprawdę nie znam się na tym, dlatego tu jestem. A te suple nie sprawią, że nie będę mogła spać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2452
"Nie zaleca się przyjmowania dawki popołudniowej po godzinie 17, ze względu na mogace wystąpić problemy z uśnięciem. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 126
no własnie, jako że bierze się przed wysiłkiem fiz. a u mnie to: fitness godz 19 , bieganie godz 18 to odpada, zwłaszcza, że teraz muszę odpuścić chociaż bieganie, a l-karnityna nie pomoże mi spalić tłuszczyku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1940
pomoże ale nie tyle co spalacz rzecz jasna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
jak dla mnei nie warto inwestować w l-karnitynę, wiele badań potwierdza ze jej działanie jest znikome , jeśli nie żadne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak z ciekawości do wszystkich. Czemu jak dziewczyna prosi to nie odsyłacie jej do ankiety, a jak napisze chłopak jakiś to od razu wielkie oburzenie, że nie wstawił.

Kobieta, nie kobieta - ANKIETA DZIAŁU. Równouprawnienie, czyż nie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata tłuszczu, zwiększenie mięśni u nastolatki

Następny temat

oczyszczanie po świętach?

WHEY premium