SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnac prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
Witam no to tak mam 15 lat i chcialbym schudnac moze i nie wygladam najgozej ale jednak nie pasuje najwiekszy nacisk chcialbym polozyc na udach oraz brzuchu :



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 83

Wzrost: 180

Obwód klatki: nie wiem

Obwód ramienia: nie wiem

Obwód talii: nie wiem

Obwód uda: nie wiem

Obwód łydki: nie wiem

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: szkola, tenis 1 raz w tygodniu bedzie wiecej oraz codziennie od paru dni chodze pieszo do szkoly czyli jakies 20 min spaceru w jedna strone

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Jak juz wspomnialem zaczynam grac w tenisa oraz czasami pilka nozna

Odżywianie: nic ciekawego

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: ...

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: posiadam HMB mam zamiar na wakacje kupic TSE oraz tighta

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: ...

Stosowane wcześniej diety: ...

prosze jakbyscie mogli to o dobranie treningu rzeczy jakie posiadam to : laweczka , sztangielki aha cwicze juz od jakiegos czasu ale nie mialem nawet dobranego treningu wiec i efektow zabardzo nie widac ;]

mozecie tez mi udzielic rad jakie suplementy kupic na wakacje dopiero suple kupie poniewaz mieszkam w anglii i ciezko z tym jest tutaj chyba ze cos naprawde znanego

Zmieniony przez - krzychu996 w dniu 2008-05-23 21:00:25

Zmieniony przez - krzychu996 w dniu 2008-05-23 21:02:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
najlepsza dieta =
Mniej jedz , jedz regularnie w rownych odstapacz czasu , mniej slodyczy i duzo sportu polecam kosza bo tam caly czas biegasz:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Xann, genialnie gadasz. Jak mialem 15-16 lat, to dokladnie tak schudlem i wszystkie laski byly moje...


Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-05-23 21:18:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
No to tak z tymi posilkami to bywa u mnie roznie potrafie od rana do 16 godz nic nie jesc ^^ a potem obiad i czasami slodycze w tygodniu zazwyczaj nie jem ale jak przychodzi weekend to niestety wtedy troszke tego sie je ^^ co do kosza to raczej nic z tego

jak mozecie to prosilbym o jakis plan treningu chcialbym bardziej na rzezbe cwiczyc poniewaz podobaja mi sie takie sylwetki gdzie osoba jest szczupla i widac naprawde fajnie miesnie to jakby moj cel ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
No wiesz stary, tego sie nie robi w 2 tygodnie.
Zacznij jesc zgodnie z 10 wskazowkami na poczatek, potem zapisz sie na silownie, a tam ktos Ci doradzi co robic.
Czytaj forum, bo to kopalnia wiedzy i stary dziad Ci to mowi,

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-05-23 22:08:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
hmm czas to mam poniewaz zamiar mam naprawde wziac sie za cwiczenia ale jak narazie na silke nie da rady poniewaz jest rygor na silke od 16 lat mozna sie zapisac wiec jak narazie mam to co mam i bede powoli dokupywal a jak skoncze 16 to sie zapisze wiec jak ktos moze doradzic jaki trening najlepszy na rzezbe to prosze ;] bo i jak narazie sily brak tylko checi rosna ^^ na bica biore sztangielka 14kg po 10 razy 4 serie tylko roznie z cwiczeniami bywa ^^ na klate 40kg seriami 4 serie po 10 razy na nogi przysiady z sztanga 38kg 10 razy 3 serie zza karku 30kg tak sami 3 serie 10 razy i dalej trening zazwyczaj sie konczy

Zmieniony przez - krzychu996 w dniu 2008-05-23 22:10:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszek ;/ i trening

Następny temat

Pytanie do osob korzystajacych z VITALMAX v.4.20

WHEY premium