SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąć kilkanaście kilogramów?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1037

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Płeć

mężczyzna

Waga

95

Wzrost

177

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Wstaje o 7 rano, szkołę kończe około 16, idę spać o 22-23.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Ćwiczę na rowerku stacjonarnym, od 2 lat trenuje na worku treningowym, teraz zamierzam się zapisać na boks.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Jem wszystko, najczęsciej niezdrowe rzeczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10
Cześć mam 16 lat i ważę 95 kg przy wzroście 177 cm, jak schudnąć chciałbym ważyć 80 kg. Czy w miesiąc by mi się to udało? Jadł bym same zdrowe rzeczy, zapisał bym się na boks i ćwiczył codziennie.
Moglibyście mi podać jakąś diete i zestaw ćwiczeń? Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6428
15kg w miesiąc - pewnie, że można ale czy to będzie zdrowe?
poczytaj najpierw https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html i sam spróbuj coś ułożyć.

Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7946
https://www.sfd.pl/Z_OGROMNĄ_PRZYJEMNOŚCIĄ_INFORMUJĘ,_ŻE...-t828532.html

Z tego co tam przeczytałeś, można m.in. wywnioskować, że:
1. Tu się nie prosi o ułożenie diety/treningu tylko układa i prosi o ocenę.
2. Dział junior jest odpowiedni dla Ciebie, a nie ten.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
Nie da się schudnąć 15kg w miesiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
kolegakolegi
Nie da się schudnąć 15kg w miesiac.


Oczywiście że się da. Ale będzie to niekorzystne dla organizmu i za pewne wystąpi efekt "Jojo". Zrzucanie takiej wagi to długotrwały proces. Trzeba ułożyć dietę z ujemnym bilansem energetycznym i na przestrzeni kilku miesięcy obserwować jak waga spadła. Tak będzie najzdrowiej,najrozsądniej,ale zarazem najtrudniej,bo głodzenie się to nie wyjście. Sam jak jeszcze nie posiadałem żadnej wiedzy głodziłem się przed wakacjami i zrzucałem 10 kg w mies,a na jesień-zimę waga wzrastała 15 kg:) pzdr
Trzeba po woli zmienić nawyki żywieniowe,nie tylko na okres diety redukcyjnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Pierwsze co to odżywianie to jest 100%, kolejne 100% to trening i regeneracja (jak mówił Jay na filmiku). 15kg mądrej redukcji to jakieś 3-4 miesiące.

Zmieniony przez - kdelook w dniu 2012-11-18 13:15:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2332
Pawlo94
kolegakolegi
Nie da się schudnąć 15kg w miesiac.


Oczywiście że się da. Ale będzie to niekorzystne dla organizmu i za pewne wystąpi efekt "Jojo". Zrzucanie takiej wagi to długotrwały proces. Trzeba ułożyć dietę z ujemnym bilansem energetycznym i na przestrzeni kilku miesięcy obserwować jak waga spadła. Tak będzie najzdrowiej,najrozsądniej,ale zarazem najtrudniej,bo głodzenie się to nie wyjście. Sam jak jeszcze nie posiadałem żadnej wiedzy głodziłem się przed wakacjami i zrzucałem 10 kg w mies,a na jesień-zimę waga wzrastała 15 kg:) pzdr
Trzeba po woli zmienić nawyki żywieniowe,nie tylko na okres diety redukcyjnej.



Na tym forum przez chudniecie rozumiemy zmniejszenie poziomu tłuszczo w organizmie z zachowaniem maksymalnie możliwej, ilości masy mięśniowej i uzyskanie zdrowej, ładnie wyrzeźbionej, wysportowanej sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to w koncu ma byc, bo mieszacie

Następny temat

Dieta na mase do oceny [76kg]

WHEY premium