SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przekonac rodzicow do silki ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Gawcio

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Gawcio - a rozmowa z mama ? Jak powinan wygladac wedlug ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
heh jesli chodzi o rodzicow to u mnie nie ma poroblemu ja zaczolem cwiczyc bo moj ojciec cwiczy.Wiec nie ma z tym problemu.Jeszcze czasem od matki cos wyciagne mowiac "ja: mamo!! mamo!! daj mi 100zl na bialko !! m: po co ci bialko ? ja: no jak to po co ?? zobacz jak marnie wygladam

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Heh to masz fajnie jak ci jeszcze kase dozucaja zeby rosnac tez tak chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2146
jak na mnie to sprawa wyglada inaczej , jest jeden podstawowy problem ktory nazywa sie STEREOTYP :P , rodzice w niedziele przeglądajac kanały zobaczą strong menow na tvn i myslą jeju jakie swiniaki , a jak sie zapisujesz na silke są przekonani ze po pewnym czasie bedziesz do nich podobny , bedziesz lysy i bedziesz nosil dresy , musisz powiedziec magiczne zdanie ktore raczej pomaga , nawet jesli to klamstwo . cyt" nie chce z siebie świni zrobić " i powinno pomoc :) pozdrawiam i zycze powodzenia :) , ps dzisiaj mam zamiar rowniez nagrac filmik z ciągu tak ze 165 kilo :P bedzie good :D

[*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ortank jak dobrze pamietam to zawody Strong Man leca w sobote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Gawcio - rozwaliło mnie to

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Ortank - juz mowilem tak, ze nei chce wygladac jak ci co startuja na roznych zawodach, bo oni przesadnie wygladaj a oni do mnie ze i tak bedzie mi ciagale malo i bede chcial byc wiekszy, w sumie z tym poczesci sie zgadzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2146
hmmmmmm , to wiesz co sproboj , tez jest niezle , nie chodz przy nich bez koszulki albo rozebrany zeby niewidzieli jak wygladasz i ewentualnych postepow , a po tygodniu zacznij mowic " cholera schudłem " to niepowinno byc zle :P ,a jak nie to sie cos innego wymysli , papajazwa :)

[*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Z tez juz kombinowalem, bez koszulki sie nie pokazywalem i mowilem ze schodlem ze znowu waze tyle i tyle i ze sie ciesze i ze musze mniej jesc :P ale za nic nie dziala, narazie puki nie widza ze jak ide z plecakiem i waracm, to nei wiedza ze chodze Zaraz musze sie jakos urawac i zrobic bica i brzuch cos trzeba wykombinowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

50 CENT- co myslicie o jego budowie?

Następny temat

Michael Johnson - Film!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium