SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przekonac rodzicow do silki ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
dawajcie mi ja nie mam kłopotu

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ja tez nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Ja mam dobre schowiki , czyli ja jestem nalepszym wyborem zeby dac mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2741
jak moja mama zobaczyła pierwszy raz kreatyne to chciała ją w kiblu spłukać bo myślała że to koksy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
mowisz ze lepiej miec w domu sprawnego fizycznie sportowca niz menela/narkomana

jak moi zobaczyli suple to powiedzieli: "pawel, masz tyle lat ze wiesz co robisz..my sie nie wtracamy ale zeby nie bylo problemow z Twoim zdrowiem"

czasem zobaczyli ze jest wszystko ok

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Dzieki, Twoi sie przyzyczaili do supli, a ja mam nadzieje ze moi chociaz do tego te chodze na silke sie przyzwyczaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
z czasem im minie jak zobaczą ze nie reagujesz na ich upomnienia

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Wlasciwie to im juz troche przeszlo, ale najgorsze przedemna jak zacznie sie szkola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
to sie zacznij uczyc moze beda dawac kase na suple

yyy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
No wiesz komu chce sie uczyc, ale wyjscia nei bede mial :P na koniec trzeciej gim. mialem srednaia 4,6 to chyba nie tak zle, ale i tak nazekali
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

50 CENT- co myslicie o jego budowie?

Następny temat

Michael Johnson - Film!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium