SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przekonac rodzicow do silki ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28956
Moj ojciec jest zadowolony z tego ze ja i brat chodzimy na silownie zawsze mowi: lepiej zeby chodzili przewalac zelazo niz stali z piwem w parku albo pod klatka sie lumpili...
Matka nic nigdy nie mowi i nic nie mowila , tylko raz jak zobaczyla jak robie rozpietki z 22kg hantlami to powiedziala zebym nie brat tak duzo bo sobie cos zrobie...

Co do supli to mimo ze biore pratycznie sladowe ilosci i bardzo zadko to rodzice sa temu przeciwni bo mowia ze to chemia itd ze szkodliwe...

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kojot szczerze powiem to Ci wspolczuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
hyh takie zycie kojota



P.S.Narazie sie jeszcze nie poddalem Dzis robilem bica i brzuszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
,,Narazie sie jeszcze nie poddalem " je bym sie wogle nie podal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Pozyjemy zobaczymy jestem dobrej mysli, nie potrafie sobie teraz wyobrazic zycia bez silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Chyba jak wiekszosc z nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Kojot - powiedź tacie że jak będzie nudził to go gainerek odwiedzi
A tak na poważnie to o co mu ****a chodzi ? przecież lepiej jest ćwiczyć, być silnym i sprawnym niż łazić gdzieś i pić piwo! Przynajmniej jak gdzieś wyjdziesz to Ci na ulicy ...

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2300
jak mi robia awantóry to spiepszam na 24 do kumpla i jest git a jak drom sie ze uciekam z domu to ucieam na 24 i chleje tak ze odmnie czuc po takim czyms stara mówi ale sie o ciebie martwilam prosze o co chce i dostaje ostatnio zastosowałem to z dieta i teraz już nic nie mówi ale i nie robi mi nic do zarcia mówi ze jak chce od rodziny odbiegac po za bratem to bede sobie jedzenie oddzelnie robił :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
MDRAGON- caly czas mowie ze lepiej chyba jak bede cwiczyl niz pil i cpal tak jak moi koledzy


kazr1990- jak bym tak zrobil jak ty to bym spal na wycieraczce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to w takim razie nie rob tak jak kazr1990 pisal bo to wtedy zla regeneracja bedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

50 CENT- co myslicie o jego budowie?

Następny temat

Michael Johnson - Film!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium