SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przekonac rodzicow do silki ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7220
kojot jak mamićka bedzie chciała żebyś jej słoik otworzył to powiedz że sił nie masz, że bez siłowni to ni hooja :P ja jak chodziłem i co jakieś 2-3 tyg mówiłem o coraz większych ciężarach to mama miała niezbyt przyjemną mine :D ale jak tata pracuje 24/24 no to słoiki kto otworzy :D ten kto na siłke chodzi :D pozdro i powodzenia :D a pomysł z kretą za***isty :D

SFD rzondzi :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
do tej pory mam tam wstawione opakowanei bo jeszcze eni wyzucilem :P no ale kiedys bedzie trzeba wreszcie wyzucic je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
Ja na szczęście nie miałem tego typu problemów - tatuś też trenował w młodości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Hehe juz tyle czasu minelo od zalozenia posta a ja nadal mam ten sam klopot noramlnie przegiecie juz w takich warunkach nie da sie rosnac bo zyje sie w ciaglym stresie a to ze zlapia mnie w trakcie brania krety a to ze zobacza ze na silke ide
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
ta mi tez starsza mówi ze juz za duzo a ja wiem ze to jest mic i mówie jej ze to popiero jedna dwudziesta tego co mam zamiar osiagnać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Dalej karmisz kompa kretą??

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
wes sie w garsc i przekonaj starszych wkoncu ze to jest "dobre"

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
hehe no dalej go karmie rodzicow nie da sie przekonac probowalem juz niejednokrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
****a kojot zal mi Ciebie serio pisze ale to musi byc*****owe masz swoja pasje i sie musisz z tym chowac po katach . Cos mi sie zdaje ze nie masz odpowiedniego charakteru by ten temat zalatwic masz juz rocznikowo 17 lat czas chyba zaczac podejmowac samemu pewne decyzje nie wiem dokladnie jak to wyglada u Ciebie ale ja jakbym mial taka sytuacje to w ostatecznosci zalatwilbym to tak: ,,cwicze i***** nic i nikt tego nie zmieni wy tez" i tyle pozniej bym w****ial jeszcze czesto z silka typu zostawial kartke ,,jestem na silownii wroce jak skoncze trening" albo rzucal ciuchy do prania i z tekstem do matuli ,,zobacz jaka mokre koszulka dzisiaj ostro dawalem na silce" kup sobie z allegoro ten syf kilo za 8 zl poloz na biurku w podelcu od kretki z 250 gram raz Ci wy***ia niby kretke pozniej tak jeszcze 3 zobacza ze ciezko bedzie ja wiem ze moze byc nie mila atmosfera przez kilka dni ale to zaakceptuja wrescie a mysle ze warto poswiecic kilka dni a tak wogle to oni wierza ze nie cwiczysz widzialem foto to ciagle rosniesz nie zauwazaja tego czy jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Jak mnie widza na codzien to tego nie widac a niby chodze tylko raz w tygodniu sobie w piatek i o tym widza a tak to odrazu ze szkoly jak wracam niby ze autobus mam godzine pozniej albo ze lekcje duzej jak tak bym zrobil jak mowisz to pewnie mama by wpadla na silke i siary narobila kazac wracac do domu (u niej to mozliwe taki charakter) o odzywkach nawet nic nie mowie bo 2 miesiace ich przekonywalem do glukozaminy wkoncu mi kupili na stawy najgorzej z kasa cay czas musze sobie sam placic za slke a jak postawie tak sprawe to nei beda mi dawac na rozne rzeczy juz wogle kasy to nie bede mogl sobie uzbierac jeszcze 1,5roku moze wytrzymam jakos albo wkoncu dopna swego i przestane cwiczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

50 CENT- co myslicie o jego budowie?

Następny temat

Michael Johnson - Film!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium