SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak połoczyć Sporty Walki z Siłownią???

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
miałem podobne podejscie na poczatku co niektorzy z was ...

" co zemnie bedzie bez tej siołwni , Jaki ja chudy .... " itp

po roku cwiczen naprawde mnie to przestało obchodzić , na siłke chodze co jakis czas robiac głównie trening pod katem siłowym .... Wszystko jest tak jak Uan mówi


------------------
Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
naruto: gdzie powiedziałem że jak sie ćwiczy boks to nie mozna siłowni? - czytaj uważnie albo nie komętuj.
napisałem już jaki jest cel łączenia siłowni do np Boksu.
a jeżeli twoim celem jest mierzenie obwodu ramion to życze sukcesów .
i w zasadzie sie nie dziwie czemu nie rozumiesz mojej wypowiedzi, najpierw musiałbyś sie dowiedzieć co to jest "boks"
pozdrawiam





Ułan



Zmieniony przez - uan w dniu 2004-01-23 07:33:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1609 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30475
moze kolega ma ambicje bycia pudziano-taysonem

wszystko da sie laczyc ale trzeba rozsadnie zaplanowac trening

"Tradycyjny" Doradca

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...
---===http://www.tkd.af.prv.pl ===---

"Tradycyjny" Doradca

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...
---===http://www.juras.waw.pl ===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1124
no i chyba właśnie po to jest ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3614
uan >>> rozumiem o co ci chodzi z tym polaczniem silki i np boksu [ jakos trzeba spalac tluszczyk a na samej silce sie nie da a wiec trzeba dozucic cwiczenia aerobowe czym jest boks, bieganie, skakanie na skakance, ciagaly ruch sa cwiczeniami aerobowymi ]
A ja locze silke i boks bo lubie to i to [ sztuki walki bardziej ] ale i tak watpie zebym byl w przyszlosci drugim Tysonem :), a zycie mam przed soba i nie podpisalem kontraktu z boksem do konca zycia i nikomu nie obiecalem ze bede najlepszy !!! a chcialbym zdobyc pare kilo i troche sie wyzezbic, wiem ze to odbije sie na moim boksowaniu ale nie mam zamiaru robic z siebie jakiegos bysiora i nie powino byc to az tak widoczne a na zdobycie tych paru kilo moge poczekac[ w ciagu roku moze poltora mam zamiar zdobyc 5 kg moze troche wiecej ], nigdzie mi sie nie spieszy :)
A i tak watpie ze wytrzymam na boksie kilka lat, bo chcialbym sie rozwijac pod katem mma :) heheheh, za jakis czas [ moze 1 rok ] pojde na bjj albo vale tudo [ wolam bym zostac przy boksie i dolaczyc do tego bjj ale nie wiem czy sie wyrobie z funduszami i czasem :) ]


1)"Lepiej zeby mnie trzech sadzilo niz czterech nioslo"
2)"Najpierw człowiek nie lubi człowieka, a dopiero potem szuka argumentów"-Fight of Die.
3)"Postępuj zawsze tak,jakby to,co czynisz,miało być twoim ostatnim uczynkiem."- Elias Canetti

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

1)"Lepiej zeby mnie trzech sadzilo niz czterech nioslo"
2)"Najpierw człowiek nie lubi człowieka, a dopiero potem szuka argumentów"-Fight of Die.
3)"Postępuj zawsze tak,jakby to,co czynisz,miało być twoim ostatnim uczynkiem."- Elias Canetti

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1036
witam, nie chce tworzyc nowego tematu wiec "podepne sie" tutaj
chodze na silke od poniedzialku do czwartku z wyjatkiem srody (kiedy ide na thaia) moje pytanie brzmi: jakie partie miesni cwiczyc w dni spedzone na silowni? np poniedzialek-grzbiet+brzuch, wtorek-klatka+triceps, sroda-thai, czwartek-barki+biceps
co sadzicie o czyms takim? czy w ten sposob powinienem laczyc silownie z thaiem, czy powinienem cos zmienic? a moze dolozyc jeszcze jakiegos aeroba na koniec tygodnia (np w piatek?)
bardzo bym prosil o porade

Don't doubt it... Proud it.

Don't doubt it... Proud it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 702
Chlopaku z Ciebie to niezly renegat, to co meczysz najbardziej na tajskim, wczesniej przed czwartkiem meczysz na silce .. Jezeli ten Twoj trening tajskiego jest porzadny to jest to bardzo glupi pomysl. Powod: gdy masz zmeczone miesnie nie zrobisz wszystkiego technicznie, jak trzeba, zdobedziesz nawyki spowodowane zmeczonymi plecami tricem i klatka ... Jak Ty wyprowadzasz cios po tricu we wtorek, lol

Wszystko,co doskonałe,dojrzewa powoli.

Wszystko,co doskonałe,dojrzewa powoli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1036
no widzisz, mozna powiedziec, ze pokorne ciele, dwie matki ssie
bo na silke chodzilem, a zapisalem sie na thaia, bo od dawna mnie fascynowal.
nie moge powiedziec zebym byl zmeczony na treningach thaia, po treningach na silce, ale wiadomo, ze miesnie dostaja w kosc...i nawet jesli tego nie odczuwam, sa troche zmeczone. nie mniej jednak chce chodzic, bo bardzo mnie to wciagnelo
co zatem radzicie??? zrezygnowac z 3 dni silki na rzecz jednego dnia w tygodniu (poswieconego na trening thaia) ? od razu wyjasniam ze poki co czas pozwala mi na chodzenie tylko raz w tygodniu :-/
poradzcie cos...
z gory dzieki!

Don't doubt it... Proud it.

Don't doubt it... Proud it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Naruto; nie rozumiesz
eMeLKay: jeżeli interesuje Cię budowanie mięśni itp to nic nie zmieniaj, połączenie raczej (nie wiem jaki to trening) dobre, jeżeli Tai to siłka raz i 3 razy do clubu.





Ułan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 389
"...ćwiczenia aerobowe czym jest boks, bieganie..." No nieźle. Straszne pomieszanie pojęć. Jestem zdania, że przy bardzo solidnym treningu bokserskim siłownia na nic się nie przyda. Jeśli masz rozbudowaną cześć ogólnorozwojową treningu bokserskiego to na pewno nie będziesz się wstydził swojej sylwetki, która w takiej sytuacji powinna być symetryczna i mocno wyspotrowana.

WHO DARES WINS

WHO DARES WINS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalafiory zamiast uszu?

Następny temat

Gdzie kupic w Wawie specjalne plastry na rozcięcie łuku brwiowego?

WHEY premium