SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak obniżyc orocent body fat

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 267
Witam mam 15 lat waże 58 kg mój wzrost to 169. Cwicze juz od dłuzszego czasu, klatke mam wysunięta do przodu a brzuch jak napne twardy jak skała, czuje jakbym obnizył procent tluszczu do 15 miałbym tego wymarzonego abs! Pomocy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Panie do 15 latka ?


nie bój się o bycie napakowanym to nie jest taka łatwa droga i nie grozi Ci przez najbliższy dłuższy czas, skup się spokojnie na masowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Masz wszystko fajnie opisane w linku poniżej
https://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html 

zapoznaj się z nim jak coś nie będzie jasne to pytaj tutaj w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W jaki sposób mamyCi pomóc ?
Jakiej pomocy od nas oczekujesz?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 267
Mam pytanie czy jak na swoj wzrost, i wage warto brac sie za redukcje? zawsze o tym marzyłem żeby wreszcie podjac się tej decyzji i ujawnic prawdziwego abs spod masy tłuszczowej na brzuchu! I mogłby mi ktos powiedzieć ile mam w swoim skladzie zywieniowym odjac kcal -/+ oraz jakie treningi robic?

Oraz kiedy mam wiedzieć, żeby zaprzestać masowki?




Zmieniony przez - Mateusz.15.lat w dniu 2019-04-28 21:01:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33132 Napisanych postów 23203 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278137
Musisz wstawić zdjęci epodglądowe żeby można było coś więcej powiedziec bo cyfry to tylko cyfry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 267
okej jasne już podsyłam








Zmieniony przez - Mateusz.15.lat w dniu 2019-04-28 21:28:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 267
mogę jeszcze podesłac zaraz zdj klaty całej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Takie zdjecia to jakieś wyrywki, ustaw samowyzwalacz i z normalnej odległosci zrób fotki przód bok i tył w naturalnych pzoach

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 267
cos nie moge wysłac edytowac











Zmieniony przez - Mateusz.15.lat w dniu 2019-04-28 21:48:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tu by trzeba mieśni dodać i wtedy redukowac bo za bardzo to nie ma co.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 267
mieśni mogłbys mi to jakos bardziej rozjasnić jak to osiagnąc? itd. Brzuch jak napne jest bardzo twardy dużo moge zrobic cwiczen na nim i sie nie zmeczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalistenika+hantle, jak trenować?

Następny temat

Miękkie mięśnie

WHEY premium