SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak myślicie to dobry trening ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 748
Mam 18 lat, zacząłem trenować, niestety do najbliższej siłowni mam 28km więc zabardzo nie mogę uczeszczać :)
Ale trenuje w domu, mam sztange max ciężar 25kg i 2 hantle po 10kg.
W treningu głównie chodzi mi o siłe i wyrzeżbienie klaty. Klate trenuje 2 razy w tygodiu w soboty i srody, a bicepsy i tri.. w reszte dni.
Jestem początkujący, i mam pytanie czy mugłby mi ktoś pomuc ułożyć dobry plan treningu na siłe ?? Odżywek na mase nie potrzebuje bo waże 91kg na 178
(Przypominam, że posiadam jedynie sztange i hantle).

Mam 16 lat, o zaczynam zabawę z kulturystyką.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 748
Aha, a można np. przez 3-4 miechy (do lata) robić plan na spalenie tłuszczyku na klacie i wyrzeżbienie jej.(Mam na myśli trening na rzezbę). A w wakacje walić trening na siłe.
I kolejne pytanie czy można robić mieszanke np.
Klate wale na rzezbe, a nogi na siłe.

Mam 16 lat, o zaczynam zabawę z kulturystyką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 687 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8759
a ławeczki masz?

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 748
Mam ławeczke poziomą, only :(

Mam 16 lat, o zaczynam zabawę z kulturystyką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
sory walneło mi sie myślałem że chodzi ci o mase jeśli o siłe to poczytaj posty podwieszone ... a masz szatnge i hantle czyli to co najważniejsze ułuż zapodaj i sie zbada

Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2006-02-25 10:03:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 748
A jest na forum temat dzięki któremu dowiem się jak przytrenować siłe ??
Oczywiście jedynie za pomącą tych sprzętów.
P.S 25Kg to napoczątek wystarczy ??

Mam 16 lat, o zaczynam zabawę z kulturystyką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
- https://www.sfd.pl/search.asp
- http://www.kulturystyka.pl/atlas/


Te dwa powyzsze linki, a mianowicie wyszukiwarka i atlas beda pelnily kluczowa role w twoich przygotowaniach do robienia sily. Poszukaj bo duzo tego bylo


Nie cwicz codziennie cwicz 3x na tydzien, kazda partie miesniowa raz w tygodniu

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 748
Czyli np Klata w sobote tric w pon a biceps w srode ??
I ile powtórzeń na serie ??
No bo robiłem do tej pory tyle ile mogłem najwięcej.

Mam 16 lat, o zaczynam zabawę z kulturystyką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
stary ale musisz zacząć trenować nogi i plecy niema innej opcji ... takie trenowanie tylko klate i łapy pociąga za sobą zbyt wiele negatywnych konsekwencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 748
Tzn ?? Od 2 tygodni pakuje only klate i łapy.
O jakich efektach negatywnych mówisz ??

Mam 16 lat, o zaczynam zabawę z kulturystyką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
Więc tak robiąc tylko łapy i klatę rozwijasz tylko tę mięsnie a gdzie nogi ? gdzie plecy …. Te elementy ciała są dość znaczące i spełniają bardzo odpowiedzialne funkcje w życiu … popacz co ci po tym że wspaniała silna wielka góra jak nogi słabe i chude jak źdźbła trawy …. Albo plecy tak wąskie jak kijek … Te elementy również muszą być silne i masywne … jak całe twe ciało …. Pacz np. robisz siłe bierzesz na bica sztangę 50 kilo ale co ci po tym jak podnosisz ją z ziemi i szczykać będzie ci w karku ? albo zaczną się pojawiać problemy z kolanami bo nie będą odpowiednio silne i przyzwyczajone do wysiłku ? pyzatym przy wykonywaniu tylko klatki a unikaniu pleców idzie się nabawić takich problemów jak skrzywienia kregosupa ... Pyzatym nie trenując nóg pozbawiasz organizmu sporego za szczyku testosteronu ponieważ to spora grupa mięśniowa i tego specyfiku dość sporo się wytwarza trakcie treningu … Pyzatym rozwijając plecy nogi rozwijasz całe ciało wszystko pracuje więc i sylwetka diametralnie ulega polepszeniu jak i wydolność i siła organizmu … Naprawdę zachęcam cię do treningu całego ciała i nie zaniedbywania pozostałych grup mięśniowych . Jest to bardzo częsty błędem początkujących którego w przyszłość żałują albo będą żałować … Wszystkie partie są ważne i jedynie możesz sobie nażućić na daną priorytety ponieważ uważasz ze najbardziej odstaje pod względem siły albo masy i chcesz nadgonić taki coś jest OK. dobrze mam nadzieje że rozumiesz o co mi chodziło a jak nie to pytaj :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 748
Kurcze faktycznie jestem początkujący :)
Ale teraz już wiem dokąd zmierzam ^^ a więc klata raz w tygodniu bic raz w tygodiu.
A np. kolejnośc dni np. klata w sobote a bic w poniedziałek. i reszta parti ma to jakieś znaczenie ??

Mam 16 lat, o zaczynam zabawę z kulturystyką.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny Dziqz

Następny temat

moj plan

WHEY premium