SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak mam przekonać mojego faceta ze przy odchudzaniu wazne sa ĆWICZENIA SIŁOWE?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107
jestem właśnie po kolejnej kłótni gdzie on narzeka ze nie chudnie i marudzi. A jego aktywnośc sportowa wygląda tak: 40 minut szybkiego marszu na bieżni ok 8 km/h i sie zwija do domku. Wydaje mi sie że ćwiczenia siłowe pomagają na odchudzanie. Sama ćwiczę i robię się coraz bardziej spręzysta. Macie jakieś artykuły, przedruki z fachowych gazet, bo tylko to jest w stanie pomóc, bo on uważa e na forum każdy może napisać. Czy macie moze jakis artykuł na temat nieszkodliwosci odżywek białkowych( ja kupuje matrix cookies, i mysle ze to porzadna jakość), bo chłop kreci nosem jak spożywam;/ pozdrawiam Ola
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Jesli zobaczy Twoje efekty szybko zmieni zdanie

Co do gazet to Ci nie doradze. Na sfd jest bardzo duzo cennych informacij, nawet o odzywkach.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107
ja mieszam ćwiczenia siłowe z aerobowymi, i on twierdzi ze to jednak te AEROBOWE mnie odchudzaja wyłącznie, na nic mówienie ze mieśnie w spoczynku spalaja wiecej kalorii. OSIOŁ, no osioł:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
ehh niech maz troszke poczyta a odzywkach to juz calkiem przeciez kazda odzywke kupiszw aptece z atestami itd a na niektorych przeciez pisze "suplement diety" wiec chyba sam fakt o tym swiadczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107
poklazałam mu artykuły, obraził sie i skwitował ze jak ma nie biegac to woli nie cwiczyc wogole, OSIOŁ UPARTY NO:) chyba powiem ze taka wsyportowana dziewcyna jak ja nie moze meic faceta grubaska, no nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dlaczego ma nie biegać? Trening siłowy + aeroby i jedzie!! Co do odżywek, to wszystko do diety, a na suplementacje jeszcze przyjdzie czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107
ale on absolutnie odrzuca cwiczenia silowe- mówi ze mu nie wychodza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6980
to właśnie ci którym nic nie wychodzi łapią się za ćwiczenie na siłowni

twój chłop potrzebuje motywacji, albo może na jakieś sporty walki by się zapisał, czy coś? to może go zaciekawić. ciężko. ale jak zobaczy Twoje efekty treningu, to na pewno da mu to do myślenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tran Norweski

Następny temat

Aeroby

WHEY premium