SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak klatke?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
co koles nie ma pojecia o treningu to co dopiero mówic o dopingu ...:/

twoje zdrowie twoja sprawa

tak jesli bedziesz cwiczył raz w tygodniu bedziesz miał lepsze efektu
p.s cwicz wszystkie partie miesniowe ,a nie nóg nie cwiczysz .....?

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
hehehe no comment po prostu, wysiadam przy takich postach %)

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
A wiec...
Cwicze 2 lata w systemie 2 razy w tyg... i wydawal mi sie odpowiedni...
W ciagu 4tyg. laitowego cyklu, 50mg propa w tyg to baaaardzo malo :) zdobylem 10kg masy i ok. 2cm w bance, nie osiagnol bym tego "nie majac zielonego pojecia o treningu" jak mi sugerujecie...

Zadalem proste pytanie o zmianie malutkiej czastki treningu i otrzymalem ciekawy pomysl (od saib'a za co sog) i od ch*ja postow w stylu "jestes idiota" sorry ale te forum jest po to aby zadawac pytania i tym samym powiekszac swoja wiedze...
Na mojej silowni kazdy stosuje 2treningi na dana grupe w tyg. i dlatego bylem ciekaw innego rozwiazania...

Podalem ze jestem ca cyklu nie po to aby sie "popisac" ja BIORE JA JESTEM MOCNY!!! bo nie o to tu chodzi, moj cykl jest dobrze przemyslany i bdb (jak dotad) wykonany, powiedzialem o tym bo myslalem ze TO ma wplyw na moj trening (zwiekszona sila/wytrzymalosc/przyspieszona regeneracja).

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
ehh jak patrzę na niszczących sobie zdrowie tylko po to żeby, być dużym jak najszybciej to mnie głowa zaczyna boleć .....

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
ehh jak patrzę na niszczących sobie zdrowie tylko po to żeby, być dużym jak najszybciej to mnie głowa zaczyna boleć .....

zeby chociaz był duzy ale ma 37 w bicu hahahhahaha kon by sie usmiał

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
hehe to stary profil nie uaktualniony... w danej chwili jest 42 a to dopiero 4 tydzien jeszcze 8! :)

Co do niszczenia sobie zdrowia jestem tego w peli swiadomy...
Wole aby saa mi niszczylo zrowie niz fajki alkohol narkotyki i bigmaki...

zycie to suma wyborow... i tak od czegos zgine

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
i tak ci po cyklu wiekszosc spadnie

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
ZKS15: smiejesz sie ze mnie ze nic nie wiem... a sam sie inteligencja(wiedza) nie popisujesz....
Licze na 15kg przyrostu na koncu jest silabolin ktory zawiera pochoda nandrolon'u ktora gwarantuje niskie spadki + clomid zapewnia szybki powrot poziomu testosteronu do tego przedawkowywanie cynku ew. nolva to prawie zerowa aromatyzacja, tym bardziej ze biore naprawde lajtowe dawki... nawet jesli spadnie mi 1/3 tego co uzyskam to zostaje mi 10kg czystej masy miesniowej... sam przyznasz ze to duzo jak na 12tyg. cykl przy takich dawkach...
Uwazam ze wszystko jest dla ludzi, a brane z glowa(i wiedza) moze przyniesc zadziwiajace rezultaty (co z reszta udowodnili czlonkowie tego forum)...
wiem ze wiekszosc ludzi jest na poziomie 1g OM'y co tydzien + 50mg mety cd a o odbloku czy oslonkach nawet nie slyszeli... ale coz nie kazdy jest idiota


ale ten post nie jest na temat "brac czy nie" tylko na temat urozmaicenia moich cwiczen na klatke...

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
ciiii niech sobie dalej myśli, że jest duży uhahaha :-]

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 362 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7284
jaki masz silabolan??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

silownia +abgymnic

Następny temat

Proste pytanie .....

WHEY premium