SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak jeść i cwiczyć zeby miec karolyfer i bez wklęsłej klaty ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5840
Dobrej jakości szynka to nie syf. Taka najtańsza owszem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Szynke zastąp kurakiem, do szkoły pierś w kanapce idealnie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5840
Nie rozumiecie chyba że nie każdy ma możliwość przyrządzenia piersi rano do szkoły .. szynka dobrej jakości to jakaś tam alternatywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Wystarczy wstać godzinę wcześniej albo pójść spać godzinę później dzień wcześniej, w czym problem?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 446 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3472
Godzina? Nawet nie. 30min. Wystarczą tylko chęci :)

NO PAIN. NO GAIN.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Jeśli pierś Ci sprawia problem usmaż/ugotuj ją dzień wcześniej i do lodówy, sam tak wielokrotnie robiłem, dla chcącego nic trudnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5840
Już widzę jak w wieku 15 lat będzie sobie do szkoły robił codziennie pierś z kurczaka. Albo jeszcze lepiej jak będzie mu to robiła mama :) hah. Sam miałem 15 lat tak jak każdy z Was i jakoś nie mógłbym liczyć na takie rzeczy. Fakt faktem, dla chcącego nic trudnego. Tylko przestańcie truć dupe tym kurczakiem, bo są też inne alternatywy do szkoły niż ryż + kurczak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja miałem 15 lat i jakoś robiłem, niech złapie się jakichś prac dorywczych i kupi, no ale jak komuś nie zależy to spoko. Tak, szynka jest świetnym zamiennikiem kurczaka.....

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie wiem czy już ktoś napisał, jak masz wklęsłą klatkę to udaj się do lekarza być moze operować trzeba.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1059 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28471
"ja chcę miec tylko malutki karolyfer i dobrą klate ."
i tylko 45 w bicepsie....

nie ma cwiczen ktore ci to szybko zagwarantuja wiec musisz na to poswiecic trochu czasu

Zmieniony przez - *ViQ w dniu 2013-05-23 11:06:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

schudnąc

Następny temat

Redukcja 19 latka - 113 kg

WHEY premium