SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dawkować i jaka najlepsza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1097

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

76,7 aktualna / 178

Staż treningowy

10 miesięcy

Cel cyklu

Masa

Stosowane już wcześniej suplementy

Wpc protein v2

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

wpc protein v2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
Jestem właśnie w końcowej fazie cyklu redukcji( niestety brzuch dalej widnieje). Spadłem 3,5kg. Teraz chcę zacząć budować masę mięśniową. Pomyślałem ,że mógłbym przejść cykl kreatyny ,ale nie mam pojęcia jaka najlepsza, jak dawkować itd . Prosiłbym o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
chcę również zwiększyć siłę(wiem,wiem na raz nic od razu nie zrobię) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160550 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234877
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
a jak wyglada odzywianie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
jestem w trakcie robienia diety, jak dawkować tą kreatynę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1108
powtarzam: dowiedziałem się ,że mam brać 4kaps rano i 4 po treningu , gdybym zakupił mega caps wyszło by mi na ponad 7 tygodni , jest to za dużo/mało/w sam raz? proszę o odpowiedz , nie chce zrobić błędu i brać za długo , lub za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Cykl na kreatynie 8-12 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 360 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10750
Możesz zapodać również zwykłe mono. DT 10g ( rano 5g, po trningu 5g) DNT 5g. Obecnie lece na mono 1 miech i jestem zadowolony ( +3kg )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 714
ja ci polecam cm3 z treca dobra kreatyna a dawkowanie w dni treningowe 3rano i 3 po treningu a w dni nietreningowe 2rano i 2 w godzinach treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160550 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234877
smialo do 4 mozna podbic na porcje i w dnt 4, ale mniejsze dawkowanie, rowniez bedzie ok o ktorym wspomniales

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA na masie?

Następny temat

Kiedy brać aminokwasy

WHEY premium