SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak długo maksymalnie byliście na bombie - Wasze refleksje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Rorek
A tak poważnie, czym się powinno przede wszystkim kierować przy wyborze czy zostać dalej na bombce czy robić przerwe? Głównie tutaj badania mają znaczenie? Jak do tego podchodzicie?
samopoczucie,badania,ciśnienie itp poza tym dużo zalezy od tolerancji organizmu oraz dawek i środków używanych

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
lodzianin1
Rorek
A tak poważnie, czym się powinno przede wszystkim kierować przy wyborze czy zostać dalej na bombce czy robić przerwe? Głównie tutaj badania mają znaczenie? Jak do tego podchodzicie?
samopoczucie,badania,ciśnienie itp poza tym dużo zalezy od tolerancji organizmu oraz dawek i środków używanych


Póki co leci sam test i nie narzekam na nic. A komfort życia o niebo lepszy, tak jak pisałem, nigdy się lepiej nie czułem.

Póki co mój stan zdrowia ( fizyczny i psychiczny ) jest na takim poziomie, że najchętniej to bym z bomby nie schodził. A uwierzcie mi, że nie jestem z tych osób, które na zdrowie mają wywalone. Nie każdy co 8 tyg. wykłada w labie stówke na badania. W sumie ja przed zaczęciem dopingu zrobiłem za pewne więcej badań w ciągu roku z własnej woli i kieszeni niż nie jeden facet przez całe życie, który dożywa 80 lat ( Wniosek nasuwa się sam, nieprawdaż? :D )

Że mamy do czynienia z lekarstwami to nic na własną rękę robić nie chce, dlatego odwiedzam forum i staram się bazować na wiedzy doświadczonych osób, stąd moje posty w tym temacie.

Zmieniony przez - Rorek w dniu 2012-11-08 20:04:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też mam 23 lata na bombie jestem prawie 10 miesięcy na razie nie myślę z niej schodzić chociaż po głowie chodzą różne myśli bo chciał bym mieć jeszcze dzieciaka i trzeba będzie zejść z bomby i wrócić do normalności ale jestem uzależniony i ciężko powiedzieć kiedy zejdzie się z cyklu ale psychika mówi co innego bierz teścia.Ogólnie czuje się bardzo dobrze samopoczucie bardzo dobre przyrost masy stały i stabilny z cyklu jestem bardzo zadowolony ale wiem że przyjdzie dzień w którym będzie trzeba powiedzieć koniec tylko czy to będzie takie łatwe jak mi się wydaje zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strach ma wielkie oczy
schodzisz z bomby i już _ w offie wiesz ile jesteś warty__w cyklu wiadomo poziomy hormonów decydują o zachowaniu i spojrzeniu na świat
swoją drogą lebszy progres miałem w cyklach typu 8-12 on 6 off i znowu 8-12 on .......aniżeli w długim cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
mając 19 lat to nie trzeba wbijać syntetyka żeby poprawić komfort życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w offie wiesz ile jesteś warty.Mądrze powiedziane!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ja na offie bylbym wart wspomagania prozakiem chyba nim sie czlowiek odbije od dna, to by potrwalo, a zycie zasuwa, nie ma czasu na pieszczenie sie z dolkami. to oczywiscie tylko moje zdanie.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Ja tam długo ani dużo nie koksuję, ale zauwazyłem, że za każdym razem po obloku coraz gorzej z samopoczuciem i dłużej trwa zanim dojdę do siebie. Nie tracę wszystkiego co udało się zrobić na cyklu, ale jednak coś tam schodzi razem z wodą. Po 14- 16 tyg. bombie nawet nie biorę sie za poważniejsze ćwiczenie, bo od razu łapię nową kontuzję. Jednak libido pada na pysk, samopoczucie też liche, wyraźnie jest gorzej po odbloku. Jak tu ktoś mądry napisał: starzy ludzie ruchają raz na tydzień (albo dwa). Na tym się kończy. Skint, zazdroszczę Ci dobrego gena - stąd prawdopodobnie dobre zdrowie mimo długiego on. Ja mam niestety podniesiony cholesterol. Ale mój ziomek z siłki ma dopiero 24 lata (z czego 20 on) i w chooj podniesione trójglicerydy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19584
"mój ziomek z siłki ma dopiero 24 lata (z czego 20 on) i w chooj podniesione trójglicerydy."

Tak to jest, patologia nie wybiera jak mu starzy od 4 roku sok wbijali.





Zmieniony przez - Papsi w dniu 2012-11-08 21:22:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29277
nim sie czlowiek odbije od dna, to by potrwalo, a zycie zasuwa, nie ma czasu na pieszczenie sie z dolkami.

zgadzam się z Tobą chudzina w 100% życie jest za któtkie żeby tracić czas na zamartwienia

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek testo?/meta?

Następny temat

owłosienie na cyklu

WHEY premium