SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak długo maksymalnie byliście na bombie - Wasze refleksje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
orali nie ma sensu na długie koxowanie
( chodzi mi o poziom amatorski ), po odstawieniu moc schodzi.
lepiej dać same inj. a orale tylko w razie potrzeby nie za często.
ja wole kupić T3 za tą kase i dać coś jeszcze jako anabolik w zależnie od potrzeb ( tren,npp,meta inj,deca,bold,masteron itd. )

wszystkiego jeszcze nie próbowałem ale czasu chyba dużo jeszcze mam ?

nim moje nie zdrowe życie z browcem w ręku i padem grającym 6h ed w Xboxa wprowadzi do grobu. Dodatkowo pół paczki papierosów idzie przy tym. A raz w tygodniu na wypłatę idę się naj**ać jak pirat i rzygać do butów


Zmieniony przez - DJ100 w dniu 2012-11-07 22:50:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
ponad rok i nie rosne ale tez nie maleje poprostu lubie

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
kwestia dobrej rotacji i mozna wiele zdzialac;) no ale zgadzam sie, najlepiej tren yebac caly czas, a nie metkami sobie watrobe obciazac, zeby nie moc w tym czasie chlac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
ale robienie delikatnego mostku chyba jest lepsze niż ciągle odblok, mowa tutaj o np.jak napisałem 100 mg. enanu na tydzien , zamiast walic hcg i dalej znowu iść na bombe



dawajcie więcej

lepsze to jest kvrwa w ogóle nic nie brać. Odblok i OFF kilka miechów co jakiś czas jest KONIECZNE jeśli kiedykolwiek chcesz porvchać sobie jeszcze bez wprowadzania zewnętrznie hormonu, jeżeli chcesz żeby jajka troche popracowały i przypomniały sobie do czego służą, jeżeli chcesz mieć dzieci kiedykolwiek (tak wiem 1/100 bb zrobili dzieci na cyklu ŁOBOŻESZTY MÓJ), jeżeli chcesz żeby organizm odpoczął, wrócił do homeostazy oczyścił się, wskoczył na normalne obroty bo może dla ciebie to nowość ale walenie koksów to zayebiste obciążenie dla organizmu, nawet głupi testosteron wali po sercu, wątrobie (o czym większość inteligentów nie wie), ogólnie pojęty rozpyerdol w hormonach (nie tylko test) i po psychice co widać szczególnie u niektórych wypowiadających się w tym temacie

test 4 life, to jest zabawa dla zawodowców, zastanówcie sie jeden z drugim zanim wybierzecie tą droge bo po 10ciu latach na teściu już faktycznie może być za późno na zmiane decyzji i wtedy to będzie jedyna droga żeby normalnie funkcjonować

myślcie



Zmieniony przez - sqrwiello w dniu 2012-11-07 23:16:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
Troche demonizujesz. Faktem jest ze dlugotrwale stosowanie testosteronu wplywa negatywnie na uklad krazenia. To dziala w duzym stopniu jak taki akcelerator Twoich nawykow zywieniowo dietetycznych. Zle odzywianie(fasst food, nietrzymanie diety czyli to co robi 99% populacji na co dzien) zawsze prowadzi do klopotow ze zdrowiem, z ta roznica ze te problemy wystapia za xx lat. Kiedy bierzesz saa oprocz wzrostu miesni przysspieszasz tez negatywne procesy ktore zachodza w organizmie. Dlatego tak wazna jest dieta bo oprocz tego ze daje Ci postepy na silowni; ratuje Ci zycie.. Oczywiscie wszysstko jest wzgledne bo jak cos bedzie mialo ssie popsuc to i tak sie popsuje Nikt nie wie co kto ma pisane(ukryte wady itp)

Kolejna kwestia - watroba i tutaj wplyw testosteronu jest minimalny, praktycznie pomijalnie maly Oczywiscie mozna ten wplyw poglebic np niewlasciwa dieta i predysspozycjami

W kwesti mozliwosci posiadania dzieci --> tutaj moze byc duzo prawdy ale co do sexu i mozliwossci odbycia stosunku po odstawieniu to bym powiedzial ze zalezy bo sa ludzie ktorzy bez tego maja i beda mieli problemy tak samo jak sa ci ktorzy nie maja i nie beda mieli niezaleznie od tego co zrobia/co wezma


Najpowzniejszy problem koxow w pl to na dzien dzisiejszy zanieczyszczenie metalami ciezkimi. Takie nagromadzenie LATAMI to moze byc gwozdz do trumny


Jest jeszcze jeden problem - czysto techniczny i taski ktory podwaza sens dlugotrwalego stosowania i o tym juz pisalem, zauwazyl to tez rk24 Tutaj rozwiazaniem moze byc mostek. Moze tez by redukcja?! i nakrecenie metabolizmu?! Moze chodzi o wrazliwosc insulinowa ktora ulega pogorszeniu Sam nie wiem bo dopiero testuje te mozliwosci. Leci jednoczesnie redukcja na mostku czyli dwie pieczenie na jednym ogniu




Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-11-07 23:41:24

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zobaczcie np. ile JAY Cutler ma lat. Prawie 40 ,a jak wygląda ?? u nas w Polsce sporo jest takich co już ma zapijaczona mordę na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ta tylko on ma kase i opieke medyczna nie to co w polsce, 100lat za malpami bro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19584
A stres? Stres j**ie po zdrowiu bardzo mocno, teściu go jednak obniża dodając energii i polepszając humor. Wiec tutaj zdrowotnie na + dla bomby.

Zmieniony przez - Papsi w dniu 2012-11-07 23:49:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie potrzebuje takiej opieki jak on za taką flote ;)
on ładował pewnie 1-5g testa week w różnych okresach swojej kariery, a ja nie bije nawet 500mg ew z orali zrezygnowałem.

a na botox raz na pół roku to tez majątek nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja nie mowie ze potrzebujesz. Tylko napisalem roznice on i przepity 40 letni polak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek testo?/meta?

Następny temat

owłosienie na cyklu

WHEY premium