SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak długo maksymalnie byliście na bombie - Wasze refleksje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
To po co robic odblok ? zeby 2 tygodnie byc OFF ? troche chyba bez sensu...jak robic odblok to juz dac sobie dluzszy czas na bycie OFF a takie hustawki hormonalne tez napewno nie sa dobre tzn cykl -odblok-2-3 tyg off i znowu na bombe...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
No wlasnie mialem doedytowac ze..

tutaj z dzialu niektore osoby pewnie odpowiedza ze lepiej zmostkowac ale praktyka i konsultacje z ludzmi ktorzy pol zycia wala towar mowia ze cos jest na rzeczy i ze optymalnie jest odstawic wlasnie na te 2tygodnie, i ta metode wskazali oni jako jedyna sluszna a oni nie moga sie mylic

A tak przy okazji: Artykul na stronie glownej potreningu.pl w ktorym wspomniano ze przerwa powinna trwac dwa razy tyle co cykl to delikatnie mowiac wtopa. Jedyna slusznosc takiego stwierdzenia moglaby byc rozpatrywana w sytucji gdy autor chcial ustrzec mlodych przed saa i zalozyl ze dzieki takiej przerwie juz im sie znudzi silownia i koks i zapomna o tym wszystkim. Jednak prawda jest niestety taka ze nie ma czegos takiego jak utrzymywanie formy miesiacami czy latami miedzy cyklami Czasem lepiej nie wiedziec jak to mowia


ogolnie z tego co udalo mi sie "wyciagnac" to cala ta metoda z 2-3tygodniowym odstawianiem jest jakby rozwinieciem cruise&blast. Wiadomo ze najlepiej byloby nie odstawiac nigdy ale coss sie dzieje ze po dlugim blascie(czyli wielu tygodniach na np duzej dawce testa) moc jakby blednie(i nie chodzi tutaj o nabijanie glikogenem) i po to robi ssie cruise na np 250mg/week zeby pozniej znowu bylo yebniecie przy okazji omijajac PCT

ale jak widac metoda cruise & blast nie wystarcza bo ludzie wola zerowac poziom testa i twierdza ze to sie lepiej sprawdza


ogolnie sprawa jest ciekawa bo niby dowiedziona ze receptorow androgenowych nie mozna zapchac bo z racji tego ze maja krotki half life caly czass powstaja nowe a jednak coss jesst na rzeczy



Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-11-17 23:33:35

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
a mostek po jakim czasie najlepiej zrobic? po 12tyg cyklu juz mozna? i o ile wtedy zmniejszyc dawke?

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
ja nie wiem bo dopiero probuje "wybadac" teren. U mnie gdzies tak po 3-4 miesiacach juz bylo czuc ze sie dzban oproznil i to sie idealnie pokrywa z systemem: 3-4 miesiace masowania na dodatnim bilanssie kcal a pozniej redukcja a po redukcji znowu masa(ktory przez prosow jest rowniez wskazywany jako jedyny sluszny)

z tego co widze to im bardziej ludzie sa zaawanssowani tym wiekszej dawki uzywaja do cruise(czyli mostu po naszemu) a niektorzy robia tak ze faza blast trwa tyle zeby pokryc zarowno mase jak i pozniej redukcje a potem nastepna mase. Idzie tylko rotacja srodow i manipulacje dieta

Generalnie chodzi chyba o to zeby faza "blast" trwala tyle zeby pokryc redukcje i masse a mostek badz to wyzerowanie najlepiej chyba jest zrobic po skonczonej masie z tego wzgledu ze glupio byloby nie wykorzystac tzw efektu odbicia i okna anabolicznego ktore wystepuje po ostrej redukcji


ja narazie gowno soboa reprezentuje wiec obecnie do mostu uzywam mniej niz 250mg testa(bo uznalem ze lepiej skupic sie na innych sprawach i wyczaic organizm anizeli mialbym walic kossmiczne ilosci towaru i go marnowac) i jednoczesnie robie podczas niego redukcje co zostalo skrytykowane bo niby strace wszystko co wypracowalem ale nawet jak tak sie stanie to jedynie nabiore doswiadczenia i bede wiedzial na przyszlosc

Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-11-17 23:48:58

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
czyli na mostku sie redukowac?
wlasnie tez o tym myslalem zeby te 2-3tyg przeznaczyc na mala redukcje jesli jest sens w ogole... tylko nie wiem co wtedy z sila ktora zdobylem do tej pory gdy na redukcji zaczne uzywac mniejszych obciazen albo innych cwiczen?

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
Osoba ktora startuje(a wlasciwie nawet kilka osob) powiedziala mi ze kategorycznie nie ale ja postanowilem tak zrobic i sprobowac. I tak u mnie roznica pomiedzy fazami blast a cruise jest nieduza bo nigdy nie przekroczylem 500 wiec dlaczego niby mialbym nie redukowac na 250? Przeciez to ma byc tylko antykatabolik. Bede mial odniesienie do wczesniejszych redukcji "na sucho" wiec zobaczymy. Poki co jest duzo lepiej niz "na sucho" + wszystkie inne plusy zwiazane z suplementowaniem testosteronu


Pewnie co innego jak ktos robi "blasta" na 2g testa, trenie, i 5 innych srodkach to wtedy napewno nie powinien redukowac na mostku ktory zazwyczaj robi sie na 250mg testa ale to inna sytuacja



Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-11-18 00:11:29

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
ja sie najbardziej obawiam ze jak zaczne uzywac mniejszych ciezarow lub innych cwiczen to sila ktora zbudowalem na cyklu poleci w dół... tez jak Ty bije 500 w tyg



Zmieniony przez - 89dawid89 w dniu 2012-11-18 00:36:54

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
No to niepowinno byc problemu po przejsciu na 250. To nie jest jakas radykalna zmiana. Jedyny scenariusz ktory zakladalby to ze moglbys wszystko stracic to taki w ktorym trafilbys trefny towar ale po dluuugim ON takie cos czuc natychmiast(swoja droga baaardzo nieprzyjemnie) i kazdy zdazy sie w pore zreflektowac


Co do ciezarow to na redukcji i tak w jakims stopniu wyplukasz glikogen wiec moga delikatnie poleciec ale to powinno byc chwilowe

Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-11-18 00:42:10

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
czyli mowisz ze jak np zmniejsze dawke na 3tyg, obetne troche kcal i zamienie głowne cwiczenia w ktorych sila skonczyla na jakies izolacje albo zwieksze ilosc powt to po tych 3tyg sila powinna sie utrzymac?
na swieta w grudniu na pewno przez te 1-2tyg nie bede mial dostepu do silowni dlatego cos tu kombinuje jakby to zrobic zeby potem wrocic i dalej masowac bez strat, bo jakbym odlozyl na tyle czasu ciezary to nie wiem co by sie dzialo

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Badz spokojny, schodzisz z 500mg na 250mg bedzie ok, co inego jak gibon pisal jak ktos z grama dwoch schodzi na 250mg to czuc roznice, spadek sily itp..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek testo?/meta?

Następny temat

owłosienie na cyklu

WHEY premium