SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak długo maksymalnie byliście na bombie - Wasze refleksje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
tak szczerze to większość tutaj jest cały czas on
bo jak ktoś myśli że zrobi odblok i rusza z nowym cyklem traktując to jako off to się grubo myli
żeby nasz organizm doprowadzić do równowagi hormonalnej to kwestia co najmniej kilku jak nie kilkunastu miesięcy
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
wrecz przeciwnie. na mostku miewam czasem lepsze libido, niz na wiekszych dawkach. no ale silowo to wiadomo - cudow nie zrobisz, dobrze jak zachowasz wiekszosc zyskow.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
A to nie wiem co ssie u mnei dzieje ale odkad obnizylem dawke testa z 500 na 250 to maleje w oczach. Jestem w prawdzie na redukcji i moge byc troche wyplukany z glikogenu i plaski ale no to cos chyba duzo tego glikogenu mialem Nie mam tez w ogole pompy. Dzisiaj cwiczylem lapy(moj ulubiony trening) i miesien w ogole nie reagowal na nic. Zastanawiam sie czy to aby nie przypadkiem nie przez chorobe, bo od 5ciu tygodni mam cos z gornymi drogami oddechowymi i goraczka siedzi. Aha; zamienilem enana na omke z apteki. Teraz kontunuacja na mixie alphy od paru dni. Choroba przechodzi - moze jestem uczulony na omke


Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-11-08 00:17:55

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chudzina kuknij na priv jak mozesz.

dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Widzę,że została tu poruszona kwestia posiadania potomstwa.

Kolezka po jakiś 5 latach on bijąc przez cały ten czas dawki liczone w gramach i nie robiąc w życiu żadnego mostku do tego hcg było bite sporadycznie właśnie zalał formę,też był przekonany,że jest bezplodny i potrzebuje przynajmniej pół roku aby wrócić do stanu względnej normalności ale rzeczywistość pokazała coś zupełnie innego i nie jest to pierwszy taki przypadek który znam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
zastanawiam się jak to jest u mnie, bo od 12 dni mam odstawionego testa (prop), jem jakieś sklepowe pct oraz przez treningiem pobudzacz i o dziwo nie ma na razie(odpukać) spadku formy psychofizycznej, a na klamotach wyniki się utrzymują, wydolność jest (nawet jakoś mocno nie musiałem obniżać intensywności), libido także na dobrym poziomie.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Poczekaj 4-6 tyg.i daj znać czy dalej jest tak kolorowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Chudzina, to jeszcze 2 lata i też mnie to czeka
A co ma powiedzieć taki Luki? 23 lata z czego 20 na towarze? :P

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Też zauważyłem, że na mostku libido większe niż na bombce (choć i tu, i tu wysokie). Może to świadczy o tym, że na mostku nasz organizm jednak w pewnym stopniu sam doprowadza do równowagi (zmniejsza blok wywołany większymi dawkami saa)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek testo?/meta?

Następny temat

owłosienie na cyklu

WHEY premium