SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak czesto i jak duzo pijecie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
kiedys 3-4 litry dziennie .

teraz maks 2 litry chyba- nie liczac 2 litrów na siłce.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Don Garcia-- ja nie pije wogole na silce wody
A powiniemem??
Pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
na silce tylko %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
u mnie tochłopkai polewaja.. (czysta sie leje)
lepiej sie cwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 374 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10833
eDi_ SOG dla Ciebie.
Dobre podejscie. Trzeba sobie czasem przymelanzować. Nie mówie żeby tutaj pić ostro w każdy weekend, ale jak jest dobra impreza to nie odmówie. Kazda impreza to jakies ciekawe akcje. Świat jest bardziej kolorowy i ludzie staja sie jacys bardziej otwarci. No i oczywiscie lepsze akcje w kontaktach damsko- męskich sa. Jednym słowem Mieć coś z życia za życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Jest 18-stka/sylwek/połowinki/urodziny/imieniny/impreza jakaś większa to pije ;)
a tak to 3-4litry + 1,5 na siłce
/pozdro

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
% - zero
H2o 4-6 litrów na dzień do tego herbata rano wieczorem i soki

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
za dużo i za często
młody jestem to kiedy jak nie teraz

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
ja pije kiedy jest okazja... a okazja sie zawsze znajdzie jakas

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 261
Chyba każdy miał jakis kontakt z alkoholem , ja odkąd zacząłem regularnie chodzić na siłownie nic nie piłem, tylko w sylwestra sie zdarzyło ale to chyba normalne :) Dokonałem pewnego wyboru, inwestuje w siebie nie w pazernych barmanów (owszem na piwo ze znajomymi pogadac zawsze fajnie jest wyskoczyć).A teraz kiedy patrze na towarzystwo co dnie spędza na rozkmince gdzie pójść do klubu, na ich wyżelowane włoski i bicepsy 20 cm to okazuje się , że wybór był jak najbardzij słuszny.Chyba lepiej imponować wyglądem, tężyzną a nie ilością zaliczonych dyskotek i ilość wdmuchanego powietrza w gwizdek.To oczywiście tylko moje zdanie.Jeżeli ktoś sie bierze za siłownie , bierze suple itp to raczej smarowanie jest tu mało wskazane.Pozdro dla normalnych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AAA

Następny temat

Trener

WHEY premium