SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak czesto i jak duzo pijecie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 419
Sylwester,18-stki,raczej okazyjnie,aczkolwiek zdarza się,ze raz na 2 miechy wypije 2-4piwa..wódka max 1 w roku!!!...chociaż koksów nie biore,wiec za bardzo by mi nie zaszkodziło częstsze picie(co parę tygodni)..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
Ja pije średnio raz na dwa miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Widze ze dla większości z Was siłownia to priorytet i życie pod nią układacie. Śmieszy mnie to.
Po 2 - zakładając nałóg - czy naprawdę warto być niewolnikiem czegoś, co nie jest przydatne?
Edgar czy wypycie raz na jakiś czas uzależnia Cie

A ja pije ok. raz na dwa tygodnie po ok 2-3

Zmieniony przez - MatekTBG w dniu 2007-02-28 14:21:46

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
Edgar czy wypycie raz na jakiś czas uzależnia Cie

Nie.
Odpowiem dziwnym pytaniem na dziwne pytanie.
Czy alkohol jest niezbędny organizmowi?

A po drugie - no cóż, ja nie układam życia pod siłkę. Siłownia ma niewiele wspólnego z moją decyzją. :)

Wiesz, picie alkoholu to nie jest coś, co chcę robić. To nie jest nawet coś, co muszę robić. Po co więc mam pić? Żeby ktoś nie powiedział "psujesz zabawę, jak możesz nie pić" ? W dupie (za przeproszeniem) bym miał takiego człowieka

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Czy alkohol jest niezbędny organizmowi?
To jasne ze nie, ale czy nie myslisz ze milo jest sie napić od czasu do czasu piwko ze znajomymi?

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
To jasne ze nie, ale czy nie myslisz ze milo jest sie napić od czasu do czasu piwko ze znajomymi?

Nie piję piwka :)
Ale żeby nie było... wiesz, piłem kiedyś piwko ze znajomymi, jedno, dwa, max 4 na raz. Nie powiem, przyjemnie było. Ale... umiem się bawić równie dobrze bez alkoholu. Powiedz mi zatem... dlaczego mam płacić jakieś 14 zł (ok 3,50 za duże Tyskie u nas w barze) za coś, co mi wcale nie jest potrzebne?

Po prostu uznałem, że alkohol nie jest mi potrzebny do niczego. Nic nie mam do was, pijących - pijcie sobie, wasza kasa, wasza sprawa. Ja uznałem że nie jest mi to potrzebne i z tym skończyłemn :) (na razie 2 miechy :D)

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Ja juz nieraz rzygalem po alko.Teraz juz jak pije to tak zeby sie niezponiewierac.Mialem nieprzyjemnosci przez nocne popijawy na laweczce.I od jakiegos czasu jestem ostrozny z tym.A od alkoholu zawsze sie mozna uzaleznic.Nawet pijac raz w tygodniu.Jesli stanie sie to jakims rytualem.Mozna raz sprobowac niepic w weekend i czy to sie uda.To i tak wzytko powstalo przez kulture,a substancja chemiczna zawsze bedzie robic swoje na zywy organizm.I sie moze czasem zdarzyc tak ze organizm juz niemoze sie obejsc bez tej substancji,zeby normalnie funkcjonowac.I akurat w tym przypadku mialem naoczny przyklad, w moje rodzinie duzo osob mialo problem z alko wiec wiem jak to jest.A to ze sam lubie wypic to tylko przez kulture,ale nieraz sobie myslalem ze moge sie kiedys uzaleznic.No ale**** z tym kazdy robi co chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Mówcie co chcecie ale alkohol jest elementem naszej kultury od wiekow i nie widze powodów zeby z niego rezygnować jeśli umie sie z niego rozsadnie korzystac. Wole wydac 14zł na pare piw niz podobna cene za pol grama narkotycznego gówna. ******lona amerykańska moda ***ac ja w sam łeb!

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
alkohol jest elementem naszej kultury od wiekow i nie widze powodów zeby z niego rezygnować

Oczywiście.
A słowniańska religia też była elementem naszej kultury, a jednak społeczeństwo z niej zrezygnowało :D

A tak serio: przyznaję rację - lepiej pić alkohol niż brac jakieś g****.

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
sog

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AAA

Następny temat

Trener

WHEY premium