SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak brać?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
jak brać matrix +tauryne +glutamine +kreatyne??
chodzi mi dokladnie o pory i ilosc g ,ćwicze 6xtygodniu,zaczynam trening miedzy 10 a 14 zależy jak mi sie chce.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Kreatyna. Jeśli robisz tak wcześnie trening, to możnaby darować sobie ją przed śniadaniem, a wziąć później jeszcze raz. Proponuję po treningu 5 gram i 30 min przed kolacją 5 gram. W wolne tylko rano 5 gram.

Tauryna 2 kapsułki do każdej porcji kreatyny i 2 kapsułki rano 20 minut przed śniadaniem.

Glutamina 5 gram rano 20 min. przed śniadaniem i 5 gram po treningu. Możesz poranną porcję troszkę zmniejszyć, bo jest też tauryna.

Matrix-po treningu przydałyby się jakieś węglowodany-np. carbo. Matrixa wtedy piłbyś 20 minut po carbo i kreatynie. Następną porcję w miarę niedoborów białkowych pomiędzy posiłkiem któryś, ewentualnie przed snem również.

Dokup carbo i będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Bialko bierz tyle ile tobie potrzeba uzupelnienia do diety...ale najczesciej odzywke bialkowa bierze sie na noc oraz po treningu(30-40g)....
Kreatyne daj z rana 5g razem z taurynka,a za 20 min. glutamine(chociaz mozesz wziasc wszystko razem ,nie ma wiekszej roznicy)
Po treningu dajesz tak samo jak z rana a za 30 minut np. odzywke matrix...dokup carbo jezeli masz kase...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Ja proponuje kreatyne ograniczyc do 5 gram na dzien - i tak:
W dni nietreningowe:
RAno naczczo - 5 gram kreatyny + 2kapsy tauryny + 5 gram glutaminy.
Druga porcja tauryny - tesh 2 kapsy - a porze popoludniowej -jakas godzine po posilu i pol godziny przed nastepnym - zeby latwiej sie jej wchlanialo.
Matix na noc 30 gram + 5 gram glutaminu - i jesli mash malo bialka w diecie to uzupleniaj - niekoniecznie porcjami 30gram - sam bedziesz wiedzial ile, po ty jaki posilek zjadles (tzn. ile mial bialka)

W dni treningowe.
Rano naczczo 3gramy kreatyny (plaska lyzeczka) + 2 kapsy Tauryny + 5 gram glutaminy. Sniadanie przedtreningowe mozesz uzupelnic Matrixem.
Po treningu - 3 gramy kreatyny + 2 kapsolki Tauryny + 5 gram Glutaminy - najlpieje do tego dorzucic carbo lub glukoze. POtem jakis posilek potreningowy i pol godzinki po nim 30gram matrixa.
Na noc 30 gram matrixa + 5 gram glutaminy.

W dni treningowe staraj sie wstac przynajmniej 2-3h przed treningiem - zeby byl czas na rozpedzenie organizmu i przyjecie supli, bo: jak wezmiesz naczczo kreatyny to musisz odczekac conajmniej 30min przed sniadaniem, potem jesz sniadanie i dobrze by bylo zebo ono spokojnie sie sytrawilo i zawarte w nim weglowodany i bialka sie wchlonely przed treningiem - na co potrzeba conajmniej 1h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja czytałem że nie powinno przyjmować się kreatyny razem z aminokwasami a więć z glutaminą i tauryną. Należy zrobić jakieś 20 min przerwy między tymi suplementami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Tauryna bardzo dobrze dziala w polaczeniu z kreatyna - zapraszam do posta "Tauryna - Bycza terapia" czy jakos tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
Dzieki panowie ,po sogu dla każdego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Misiek glutamina moze spowolnic nieznacznie wchlanianie kreatyny, ale nie ma to wiekszego znaczenia..

Ja ci proponuje moj sprawdzony sposob, wybierzesz jaki chcesz.
Sa to dawki ekonomiczne, tak aby wykorzystac najwieksze zalety suplementow ;]

rano tauryna 1,5g, 3g kratyny
przed treningiem 1,5 tauryny
po treningu glutamina 5g, kreatyna 5g i jakies weglowodany typu carbo lub glukoza, po 20 minutach bialko serwatki ok. 30g
przed snem 5g glutaminy




Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-26 12:20:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Ja bym jeszcze tylko dodal 1,5g tauryny po treningu.

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
paul nie za duzo tauryny bedzie, jej nadmiar nie jest wskazany

ja tez podobnie radze jak reszta, tylko ze radze po treningu i rano tauryne, glutamine rano i przed snem, kreatyne po treningu i ewentualnie rano. serwatke 30 min po treningu i przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 378
CZY NIE UWAŻASZ ŻE 6x W TYGODNIU TO ZBYT DUŻO?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA

Następny temat

NAJLEPSZY ANTYKATABOLIK

WHEY premium