SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - jabolcokk - Relacje z FIBO 2011 str od 24 do 30 / Podsumowanie str 33

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Czy warto było - warto było.
Fajne chwilę, a ja spięty byłem choć już tam byłem wiele rzeczy było nowych dla mnie tak samo jak i sytuacje w których się znalazłem.

Dawid był mega zmęczony to prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Za***isty filmik ,jak i wasze teksty np. "ej chłopaki wiedzą jak to się r....", fajne też zakupy w realu ale no flaszke trzeba było obalić po takim fibo , niemoge z Papaja jaki zadowolony był jak w kolejce po jedzenie staliście to Chinska restauracja czy jak???, chłopaki a poza z kapturami gdzie??, Dawid a tobie poco ta maska na pozowaniu??,ten co na zdjęciu na końcu filmiku stał koło Papaja to Dexter Jackson czy po***ało mi się ?? no i Jabi więcej uśmiechu przy pozowaniu bo ludzi płoszysz a ty taka powaga.



Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-05-18 19:56:15

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ciężko jakoś mi głupie miny strzelam jak się spinam i wygląda jakbym był bucem he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
niesugeruj sie tak złe nie wypadles,dobrze pozowales no i sporo na masie przybrales no i Brzezina z wami był .




Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-05-18 23:11:51

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Ten kto widział mój układ na żywo wie po co była ta maska,myślę że bez niej nie byłoby takiego samego klimatu.
Do tej muzyki pasowała idealnie, poza tym to nie były zawody więc można było przygotować coś nieco innego,nowego.
Na zawodach niestety możemy być przyodziani tylko w slipki startowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Maska była ekstra !

Choć w pierwszej chwili myślałem, że dojdzie jeszcze maczeta albo piła mechaniczna, a Dawid podczas muzyki pójdzie w tłum ludzi który stał przed sceną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Jabi ma racje była by powtórka z filmu "teksanska masakra"

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3015
Witam drogi Adamie patrze temat się skończył planujesz zacząć coś i dzielić się swoimi postępami,porażkami jeśli takowe występują? Człowiek oglądają twój temat widzi bardzo wiele rzeczy na które na ogół nie zwraca uwagi przynajmniej tak jest w moim przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Jasne Będzie coś nowego

Porażka - dziś zapomniałem zapakować jedzenia do pracy %-( i to co jadłem to kiszka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
jabi gratuluje debiutu na scenie:D zchłopakami ztrece skombinujcie jakiś wspólny treing:P pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC DIBENCOZIDE FORCE

Następny temat

Potrzebuje pomocy.

WHEY premium