SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JUMP - pełna wersja programu !!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
Finder, ogromniast SOG za zamieszczenie tego programu JUMP.... W niedzielę skończyłem drugi tydzień i mi przybyło 8 cm!!! 200% normy!!! Przodownicy Pracy...

[NFS] "Fear causes hesitation, and hesitation will cause your worst fears to come true."

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 743
hehe, niezle .. ja koncze 2 tydzien i nie czuje zadnych efektow. ale cwicze zeby sobie pocwiczyc :) .

keep it real!

keep it real!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
Skończyłem 3 tydzień i mam już 12cm więcej niż na początku... czyli w poprzednim tygodniu +4cm.

[NFS] Wielki cha w de:
Dla tych, o których nie warto pisać...

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 743
a jaki miales wczesniej wyskok? tzn. przed rozpoczeciem treningu?

keep it real!

keep it real!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084


Hmmm... teraz mam 69 a przedtem miałem 57. Doskakuję równo do 3m. A tu masz mój trening na skok w rolkach. około 135cm. Tak się nieźle technika poprawia.

[NFS] Wielki cha w de:
Dla tych, o których nie warto pisać...

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 743
a ja nie widze zadnej poprawy po skonczonym drugim tygodniu .. mam 187cm wzrostu i duze problemy z zapakowanie do kosza;).

keep it real!

keep it real!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15084
Ja do kosza sięgam koniuszkami palców, tzn chwycę, ale do paki mi trochę jeszcze brakuje... mam 180 wzrostu. Ale musiałem trening przerwać na tydzień bo się rozchorowałem, i teraz nie wiem jak zacząć. Od którego tygodnia? Jak ktoś wie to dźwięczny będę za odpowiedź. przerwałem w połowie 4 tyg.

[NFS] Wielki cha w de:
Dla tych, o których nie warto pisać...

Wczoraj - Grubas w dziale Sporty Extremalne
Dziś - Buracze w ekstremalnych
Jutro - Admin SFD i insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 413


Ja mam 169 cm (he he ... ale jestem wielki :] ) i łapie się obręczy kosza koniuszkami palaców (jak jest lepszy dzień - dobrze wypoczęty to łapie się kosza dosyć często ,tyle że to cholernie męczące ), przydało by się 10 cm więcej wyskoku i może wsadzik kiedyś wyjdzie ! zovaczymy jak za 2 miechy , poćwicze troche i zobacze , czy te ćwiczenia na jump-a coś dają ?!
to narazka !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zaczne też ten program robić :P Nie zamierzam robić go całego bo mi wyskok o 30 cm wyższy niepotrzbny mi starczy tak na poczatek z 10 cm, bo chce wyzej skakać w zwyż, oraz w dal no i biegac szybciej :) Mam nadzieje ze mi się kolana po tym znowu nie zniszczą :/ Bo teraz mam z nimi problemy (są luźne i coś tak przeskakuje w jednym :/) skoku to ja nie mam mocno wypracowanego przy 180 cm wzrostu nożycami skoczyłem 155 cm :/ w zwyż oczywiście ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Findex a co jeżeli z programem JUMP połączymy jeszcze swoje treningi?? albo program skoków Siłowy?? I jeszcze mam pytanko... JEżeli program nie przynosi poprawy czy można go jakoś zmodyfikować?? I czy są na to jakieś sposoby...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia rozciągające w koszykówce

Następny temat

rozciaganie

WHEY premium