Roelly Winklaar (42 l.) zaskakuje wszystkich i po prostu nie przestaje rosnąć! W ciągu ostatnich kilku lat w każdym konkursie, w którym się pojawił, wydaje się być jeszcze bardziej masywny niż wcześniej. Po ostatnim filmiku opublikowanym przez jego trenera, w sieci zrobiło się gorąco. Wszyscy są w szoku, jaką formę prezentuje Winklaar na tę chwilę.

https://www.youtube.com/watch?v=EmjOL5IIIfA&fbclid=IwAR1MJdY_fyAREVGj0ZyCsmjv7HQwUco46wkjpWqhjLt8YZv34PhBY0lkyhM

Oczywiście prezentowanie sylwetki niedługo przed największym kulturystycznym wydarzeniem roku, nie zawsze wychodzi na dobre. Pamiętacie zapewne sytuację z zeszłego roku, jak Big Ramy przed Olympią wstawiał zdjęcia i był typowany na zwycięzcę. Scena jednak wszystko zweryfikowała. Winklaar w ubiegłym roku zdobył trzecie miejsce, najwyższe jak do tej pory w jego karierze jeżeli chodzi o Olympię. Być może jest więc na dobrej drodze do zdobycia tytułu Mr Olympia. Czas pokaże. Tymczasem zobaczcie i oceńcie aktualną formę Roelly'ego!

Komentarze (6)
Gats 2

Aż się nie chce wierzyć ile kasy go to musi kosztować.

0
lordknaga

jego to nic nie kosztuje, a jeszcze mu za to wyplate daja :-)

2
r_wolf

Kuwejt ... o2 gym ... tam laduja w niego kilogramy towaru, jest czolowa postacia u nich w teamie, co nie zmienia faktu ze maja takie srodki o ktorych my jeszcze nie slyszelismy i zapewne nie uslyszymy. Mysle ze Olimpii nie wygra ale bedzie znowu w top3

0
anubis84

Mnie sylwetka się nie podoba, zbyt to wszytko 'bułkowate" jest.

0
F1.08

Jest mocno napompowany. Widać że musiał kreatynę brać i to w wysokich dawkach z ładowaniem! Kto wie - może i HMB tam było też podawane! :)

1
Tomekfit

Serio? Jeszcze te niby "sarkastyczne" komentarze są na topie? Były zabawne w 2005, przez kilka dni.

0