SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JUMP - pełna wersja programu !!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Teraz mam w planach bardziej poskakac ze sztanga niz porobic przysiady - uzasadnienie jest takie ze mam jakies 62cm w udzie obecnie na "sucho", nie chce ich budowac za mocno a wyskok sie przyda na lato - musze go odswiezyc dawno nie latalem


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Narazie sa to skoki z 30 na karku ale moze pozniej zwieksze jeszcze o 10 - 20 gora kilo (niewiem jak to pojdzie z 50 na karku - zobaczy sie
Extra to cwiczonko ze skokami na srodstopiu - niezle wchodzi, na to daje troszke mniejszy ciezar niz na cwiercskok.


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hie hie mam kumpla w bielsku, ale niestety nie pomógł mi uwierzyć, niestety nie bede mógł przyjechać, jednak czekam na potwierdzenie findera szczególnie 105cm doskocznego i te wyskoki 30 cm z steką na karku...twój trener też nie jest mi bliżej znany, niestety (3 w Polsce w trójskoku? może był kiedyś - nie przypominam go sobie...)...niestety...hie hie

among the blind a one-eyed man is king
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Pożyjemy - zobaczymy
hans jak jest z tymi fotkami skanowanymi wrzuc tutaj przy okazji.


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Paziuu: Będe obiektywny


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paziuu : masz kumpla w bielsku podlaskim ? kto nim jest ? trener był na olimpiadzie w barcelonie '92 (?). a ja nie nikomu niemusze udowadniać ! ważne że osoby które mnie znają z widzenia są zaszokowane i zdziwione pozytywnie tym co potrawie zrobic z piłką.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
finderx - w udzie masz 62cm ? ja mam 58cm. Kolejny dowód że obwody to niewszystko. ( bez obrazy finder ale jakoś tak dziwnie sie sądzi że im wieksze wymiary tym gość musi być silniejszy ). odnośnie zdjęć - najpierw trzeba je zrobić , bardziej prwadopodobne że zrobie zdjęcia z siłki ( wyskoki z 100kg - jeśli forma dopisze )

paziuu - jestem mało znany w bielsku , bo w nim niemieszkam ( mieszkam w Boćkach 20km od BP ). poza tym nigdzie wieczorami niełaże , wrogów też wielu niemam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
"finderx - w udzie masz 62cm ? ja mam 58cm. Kolejny dowód że obwody to niewszystko. ( bez obrazy finder ale jakoś tak dziwnie sie sądzi że im wieksze wymiary tym gość musi być silniejszy ). "

hans - ale ja o tym wiem i nawet się nie obrażam bo o co

ps jeden gosciu przy 75kg wyciskal 250 na klate wiec to jest dobry przyklad na zrozumienie tego


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
aha hans ja nie biore duzo na przysiad - z jednego wzgledu, nie mam stojakw do przysiadu bo cwicze na wlasnym sprzecie wiec zarzucalem z ziemi sztange na przysiad.
A tyle wzialem (jakies 100kg) jak gdzies bylem raz na silce, wiec mase nog mam ale wcale nie z wielka sila


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
http://basket.mega.com.pl/superdunks2.html

Tutaj znajdziecie ten sam pełen program co zeskanowałem, może będzie czytelniejszy.


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia rozciągające w koszykówce

Następny temat

rozciaganie

WHEY premium