SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JESTEM ZIELONY"POMOCY !!!!"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62
eloo cwicze niecaly miesiac , i posiadam Creatine micronized 500g - DYMATIZE, o raz HMB 200kps - Hi Tec Nutrition... Mam Prośbę,,, jak łaczyć oba te suplementy, aby uzyskać jak najlepsze efekty??? jak powinienem je dawkować???
chodzi mi rowniez oto czy dzieki nim uzyskam odpowiednia mase poniewaz mam 175cm oraz 63kg i strasznie trudno jes mi przybrac mase ... Moze powinienem zakupic jakes bialko??? prosze o odpowiedz :):):)

Elo.ziomki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 890 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40179
na kreatyne i hmb zdecydowanie za wczesnie, ułóz diete z dodatnim bilansem kalorycznym, jesli beda braki uzuplenij je odzywkami ( choc mysle, ze narazie wystarczy dieta), wazac tyle nie problem dostarczac bialako, ww z diety.

http://www.sfd.pl/temat266261/ - Cyber Test - GASPARI NUTRITION

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Zapewne jest tylko jedna przyczyna dla której nie możesz nabrac masy...DIETA! Także za nim weźmiesz się za te suple ułóż diete. A co do dawkowania https://www.sfd.pl/search.asp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Tj. przedmówcy.
Chłopie przy takim starzu treningowym, najlepiej skup się na diecie i treningu.
Rozpisz sobie zbilansowaną dietę, a zobaczysz że bez odżywek (które w gruncie rzeczy są jej uzupełnieniem) planowane efekty spokojnie osiągniesz.
Pojęcie treningu też proponuje sobie zgłębić, ułuż sobie taki który będzie dla Ciebie najbardziej miarodajny, po prostu poznaj swój organizm.
Na kreatynę i HMB zdecydowanie jeszcze za wcześnie, poczekaj trochę, poznaj swój organizm, a za ok. pół roku będziesz mógł spróbować.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13826
tak, kup jeszcze testosterol i aminokwasy

a tak serio...
skoro juz kupiles to cudo jakim jest hmb i kreatyne to musze cie rozczarowac, ze dzieki nim nie uzyskasz odpowiedniej (?) masy.

zacznij lepiej odpowiednio jesc (czyt. uloz diete).
jak juz to zrobisz to wpisz w wyszukiwarce "kreatyna - dawkowanie", a pozniej "hmb - dawkowanie".

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 148 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 688
kreatyn przed i po treningu (po z glukozą/dextrozą/carbo) hmb z posiłkami, rano , po treningu z pierwszym posiłkiem i z kolacją po jednym gramie w porcji, zadbaj o dietę jak koledzy mówią, bo wiedzą co mówią, no i jak na masę to raczej zakup gainerka, chyba że węgli dużo w diecie (ale z masą by problemo nie było) to białko, możesz też mct olej w sportowym kupć, no ijeść jeść jeść

piegi piegi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GAINER 25KG.

Następny temat

Kreatyna + Isofaster

WHEY premium