SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dla mnie, prawie calkiem zielony :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3045
Witam.
Sorki jesli temat juz byl, a zapewne byl i pelno tego tutaj jest. Ale mam male problemy z wyszukiwaniem tego wszystkiego gdyz mam ograniczony dostep do netu a chcialbym zaczac tak od 10 lutego.
Wiek:21
Waga: 77-82kg
Wzrost:177
Budowa: Podstawa miesni jest, rece nogi klatka i plecy nienajgorzej wytrenowane na czysto bez niczego nieco tkanki tluszczowej na brzuchu, niewielki miesien piwny.
Pytanie i cel:

Nie chce schudnac, chcialbym zamienic tkanke tluszczowa na mase miesniowa (stosuje diete tluszczowa + bialko ale troche ciezko idzie jesli nie bedzie innego rozwiazania bede katowal sie dalej, wiem ze z poczatku jest ciezko)
trenuje jak narazie w domu, mam sporo wyposazenia (sztangi, hantle, sprezyny, rurka lamana [taka do klatki jakby na sprezynie] + to co mozna robic wszedzie czyli pompki brzuszki itd + trening Muay Thai.
Teraz najwazniejsze, nie chce wygladac jak typowy koks (sorki urazonym) nie chce byc miskowaty, chcialbym poprostu przybrac nieco masy miesniowej ale i rzezby.

Co dla mnie? Bo szczerze powiedziawszy w ogole sie nie orientuje czy Kreatyna mi pomoze bo nie wiem czy ona zrobi ze mnie misia czy raczej w polaczeniu z treningiem i odpowiednim zarciem, mase+rzezbe.

Co jesc w takim wypadku, dieta tluszczowa jest strasznie rygorystyczna. Na mase w tym wypadku idzie wiecej wegli, tylko skad te wegle pozyskiwac? Owoce? Banany? Suszone morele daktyle itd? Zero batonow tak? I innych ciekich zarc czyli KFC, PIZZA HUT i inne MC.

Z gory dziekuje za odpowiedz i sorki za zasmiecanie.

MMA, MT i piwo ze Spiża
Chleb ze szmalcem ktory dodaja juz niekoniecznie.. Dietka :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
Nie zamienisz tluszczu w miesnie to raz, dwa ze masz 2 opcje masa potem rzezba, albo cykl spalacz+stack.
Wybor nalezy do ciebie, w tej diecie nic o bialku nie wspominasz ;]
[https://www.sfd.pl/temat173140] --> Robimy masę - fakty nie mity by qazar (dział Odżywianie)
Wybierz ktora opcje wolisz to dobiore ci jakies suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1502
nie ten dział
jak zielony to tutaj
https://www.sfd.pl/Dla_zupełnie_zielonych_-f114.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
skad te wegle pozyskiwac? Owoce? Banany? Suszone morele daktyle-- hihi to bym musiał chyba za 10 kg jabłek zjeś&#263https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/3.gif[/img].chłopie węglowodany(cukry) to nie są tylko w słodkich rzeczach.Wiesz ile węgli jest w ryżu,kaszy,pieczywie o mące już nie wspominam bo to chyba z 90% maltodekstrozy(cukier).a propo Teraz najwazniejsze, nie chce wygladac jak typowy koks (sorki urazonym) nie chce byc miskowaty, chcialbym poprostu przybrac nieco masy miesniowej ale i rzezby. to masz jeden z kultowych cytatów na sfd "W zyciu liczy sie tylko masa chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!!ogromnym jak zwierz!!!kto nie ma masy jest nikim!!!chudzi moga isc na ryby !!!najwazniejsza jest wielkosc!!!jak jestes wielki rzadzisz!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty !!!MASA TO PODSTAWA!!!JESTES WIELLKI JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT! " .chłopie węglowodany(cukry) to nie są tylko w słodkich rzeczach.Wiesz ile węgli jest w ryżu,kaszy,pieczywie o mące już nie wspominam bo to chyba z 90% maltodekstrozy(cukier).a propo Teraz najwazniejsze, nie chce wygladac jak typowy koks (sorki urazonym) nie chce byc miskowaty, chcialbym poprostu przybrac nieco masy miesniowej ale i rzezby. to masz jeden z kultowych cytatów na sfd "W zyciu liczy sie tylko masa chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!!ogromnym jak zwierz!!!kto nie ma masy jest nikim!!!chudzi moga isc na ryby !!!najwazniejsza jest wielkosc!!!jak jestes wielki rzadzisz!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty !!!MASA TO PODSTAWA!!!JESTES WIELLKI JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT! " .chłopie węglowodany(cukry) to nie są tylko w słodkich rzeczach.Wiesz ile węgli jest w ryżu,kaszy,pieczywie o mące już nie wspominam bo to chyba z 90% maltodekstrozy(cukier).a propo Teraz najwazniejsze, nie chce wygladac jak typowy koks (sorki urazonym) nie chce byc miskowaty, chcialbym poprostu przybrac nieco masy miesniowej ale i rzezby. to masz jeden z kultowych cytatów na sfd "W zyciu liczy sie tylko masa chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!!ogromnym jak zwierz!!!kto nie ma masy jest nikim!!!chudzi moga isc na ryby !!!najwazniejsza jest wielkosc!!!jak jestes wielki rzadzisz!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty !!!MASA TO PODSTAWA!!!JESTES WIELLKI JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT! " [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

Zmieniony przez - Tankowiec w dniu 2007-02-08 20:09:16

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
poczytaj o odzywianiu w odpowiednim dziale taka rada
Tankowiec skad ty wyrwales ten cytat spodobalo mi sie to pozdr
lol <sog>

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
Cytat krąży siłą bezwładu po całym SFd .

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Termin ważności odżywek...

Następny temat

kreatyna - grudki sie porobiły...

WHEY premium