SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JESLI NIE KREATYNA TO CO ?????????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4264
Powiem szczeze ze kreatyna dziala na mnie bardzo slabo i nie wiem co brac zeby rosnac i byc silnym hehehe A swoja drga to ciekawy jestem ilu z was tak ma ze kreatyna wogle nie czesze .Ja poprostu sie juz zalamalem kombinowalem z ruznymi firmami i nic troche sily ale barzdzo malo poszlo no lipa jedym slowem a o masie to juz nie wspomne .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Po cyklu dla tego spada, bo wiekszosc nie przytrzymuje diety itp. Spadki sa zawsze nieuniknione(zazwyczaj schodzi z ciebie woda), ale zawsze cos zostaje sily i masy.

Michał G. "GÓRAL"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słuchaj a jakich efektów bys sie spodziewał? ja biore kratyne multipwaera i działa na mnie super. widocznie ją zle dawkujesz ( za mało ). Mysle ze po kreatynie zawsze cos zostaje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4264
dawkuje ja tak 5 gr przed i 5 po a efekty to sila hociaz 5 kilo wiecej no i troch na masie diete ma dobra no i jeszce jak jem kreatyne to na pusty zoladek i czekam min 30 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Najlepiej kup sobie kreatyne sports -one moim zdaniem jest najlepsza a dawkuj 3 gramy rano (nadczo)\\przed treningem 3 g\\ po treningu 3 g mi daje ten sposób brania najlepsze efekty ,,POWODZENIA"

byczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4264
czyli mniesze dawki a to nie bedzie zamalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jednak siła Ci poszła i na wadze przybrałes - nie bedziesz miał takich efektów ze bedziesz podnosił 20 kilo więcej ani po tym tak nie przytyjsz góra 3 kg
bierz naczo 5g i po treningu 5g
a w dni beztreningu dawkuj tak samo. Pamietej ze zoładek najlepiej jak masz pusty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
nie mozna stosowac sztywnego przyjmowania 5g na pusty zoladek i 5g po treningu, trzeba kombinowac. ja uwazam, ze 5g po treningu napewno, a to czy zjesz przed czy z rana drugie 5 gram to juz inna sprawa. no i w dni bez treningu tak samo musisz sprawdzic sam czy wystarczy 5g czy wcale, itd. niektorzy biora tylko 5g po treningu i dziala na nich...

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
ja teraz skonczylem kreatyne multipowera i bralem tylko 5 gram rano,efekty sa calkiem calkiem,za 6 miesiecy sprobuje kratyne brac tak jak piszecie czyli 5g rano i 5 g po treningu zobaczymy(do kreatyny bralem glutaforce,jeszcze mam eheh),nastepny cykl jaki zrobie nie bedzie sie opieral na samej kreatynie do tego glutamina i hmb(duzo lepsze efekty)

pozdrawiam!!!

(jezeli macie kase nie kupujcie samej kreatyny!!!!)

'Zeby nauczyc sie latac,najpierw musisz nauczyc sie chodzic!!!'
Cierpliwosci

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4264
ktos mi kiedys polecil zeby razem Z kreatyna bral glukoze czy to jest dobry pomysl jesli tak to dla czego no dlaczego tak jest ze na jednego kreatyna dziala a na drogiego nie
genetyka czy co ?? ale efekty po kreatynie mam bardzo malutkie prawie wogle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
glukoze stosuje sie podczas przyjmowania w celu szybszego transportu kreatyny, jak wiadomo cukry proste, miedzy innymi cukier gronowy inaczej glukoza wchlania sie bardzo szybko dzieki temu umozliwia takze szybsze wchloniecie kreatyny, z reguly stosuje sie dawke 20g glukozy na 5g kreatyny. a to, ze niektorzy maja male efekty to wg mnie tylko ich wina, gdyz zaczynaja od suplementow zamiast skupic sie na diecie,wodzie i solidnym treningu

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4264
moze tak jest ale ja robie co moge zeby trenowac ciezko i jesc w rownych odstepach czasowyh no nic sprobuje z jakima gainerkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

archaizm to? (kreatyna)

Następny temat

TREC Nutrition ?

WHEY premium