SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK Z TYM DAWKOWANIEM???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2517
Powiedzcie mi jak to jest z tymi porcjami w odżywkach. Przypuscmy ze sa 2 firmy(naprzykład) na rynku sa dotepne gainery obu firm ktore maja identyczne skladniki i procentowy sklad tylko ze jedna firma zaleca dawkowanie 3-4x dziennie np po 150g a ta druga 2-3x dziennie po np 30g. Dlaczego tak jest??? Zawartosc białka wegli taka sama w obu przypadkach tylko ze w jednym przypadku zalecaja zjesc 500g dziennie a w drugim 100??? Czy jak kupie gainera i tam bedzie pisalo ze zaleca sie jesc np 300g dziennie a ja bede jadł 100g to to nie da efektów. Bo to chyba zależy od uzupełnienia diety no nie???

Najlepsza MOTYWACJA to CHĘĆ bycia NAJLEPSZYM!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Chciwosc producentow, robienie ludzi w konia itd. itp. - i nie chodzi mi tu tylko o to co piszesz ale rowniez o przereklamowywanie roznych produktow. Wyolbrzymianie kazdej najmniejszej własciwosci.

Pomijajac to ze na zadnym produkcie nie ma nic wspomiane o diecie - i ze wg tego powinienes uzupełniac niedobory,dawki czesto sa zawyzone - szybciej zjesz - szybciej siegniesz po nowy.
Aaaa nie ma co pisac.
Nigdy sie tym nie sugeruj.

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-03-27 22:29:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2517
QUART a czy myslisz ze te przereklamowanie dotyczy także mass xxl treca bo slysze na temat tej dożywki same bardzo bardzo pochlebne i pozytywne opinie...

Najlepsza MOTYWACJA to CHĘĆ bycia NAJLEPSZYM!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Nie chodzi mi o opinie forumowiczow-znawcow/kolegow (choc z tymi ostatnimi roznie bywa) itp. ale o producentow. Bo producentowi chodzi o to zeby produkt sie sprzedawał a przeciez kolega nie poleci Ci jakiegos g.... jezli powiedzmy nic mu nie dało.
Jezli chodzi o mass xxl - bardzo dobry gajner (cene/jakosc) - polecam


Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-03-27 23:08:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2071 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5989
Ja tez polecam MassXXl wanilia jest pyszna:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2517
"No ale widzieliscie jakie ma zalecane dawki dzienne ogromne pewnie przy takich dawkach daje ogromne efekty i nie ma sie co dziwic a co jak bede bral 100g dziennie...???"-takie pytanie to sobie zadaje duzo poczatkujacych bo je**ni producenici chca sobie nabijac kieszenie ale tak naprawde to klientow odstraszaja bo koga stac na wydawanie co 7 dni 60zł na odżywke. Pewnie kogoś tam stać ale nie większość młodych ludzi... To jakieś p*o*j*e*b*a*n*e wszystko jest!!!

Najlepsza MOTYWACJA to CHĘĆ bycia NAJLEPSZYM!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
To samo mozesz osiagnac bez pomocy gainer'a za pomocy zywienia ze spozywczaka tylko nieco trudniej i nie kazdy daje rade tyle pochlaniac.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Każdy da rade To nie tyle kwestia pełnego żołądka co siły woli, ja już się przyzwyczaiłem i nie uzywając gainerów przydyłem 8 kg od grudnia.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2517
To nie tylko kwestia pełnego żołądka czy silnej woli ale też pieniędzy bo bez odżywek to trzeba dużo kasy wydawać na jedzenie żeby zrobić norme dzienną na białko węgle itp...... Na samym smalcu ze skwarkami diey nie ułożysz

Najlepsza MOTYWACJA to CHĘĆ bycia NAJLEPSZYM!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna.........................................

Następny temat

gdzie moge zamowic MRM Joint SYNergy + lub MRM Joint Performance

WHEY premium