SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna.........................................

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie wiem ze bylo to juz pewnie walkowane ze sto razy ale teraz zmienil sie wystroj stronki i nie wiem gdzie jest archiwum.jak barc kretke w proszku,slyszalem ze nie a sensu brac fazy nasycenia.to prawda?2.ile litrow wody dzennie nalezy pic na cyklu?3.jakie dawki kreatyny,ile arzy dizennie,o jakich porach(przed posilkiem,po)???prosze o odpowiedzi.4.czy jak jestem na cyklu kreatynowym to moge wykonywac wiecej serii?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jeszce jedno ile glukozy brac do kretki,troszke tluszczyku nie zawadzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 475 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6926
nie ma sensu brać z fazą nasycenia bierz:
w dni treningowe 5g rano i 5g po treningu
w dni nietreningowe 5g rano
do każdej porcji glukoza lub carbo lub tauryna lub ALA
Wody ile wlezie min 3-4 litry dziennie moim zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
j/w - wody ile wlezie

A co do brania to polecam tak:
DNI TRENINGOWE
- 5g ok 45 min przed treningiem + 30gr wegli porstych (sok winogronowy, glukoza)
- 5g odrazu po treningu + 30-50 g wegli porstych (sok winogronowy, glukoza) po 20-30 min. normlany posiłek

DNI NIE-TRENINGOWE
- 5g rano na czczo bez wegli porstych, po 20-30 min. normlany posiłek lub na noc 5gr- równiez bez ww prostych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2035
Nie ma sensu stosowanie fazy nasycenia, ponieważ organizm i tak dojdzie do tego, a wszelkie nadwyżki kreatyny zostaną wydalone razem z moczem... szkoda kasy... :)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam jescze pytanie poniewaz pije rowniez gainera i bialko.to np jak pije gainera przed i po teningu to kreatyne brac przed gainerem czy po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Przed treningiem posiłek stały - nie gajner!
PO trenigu kreatyna, gajner 20 min pozniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co lepsze do kretki

Następny temat

JAK Z TYM DAWKOWANIEM???

WHEY premium