SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK ROZPLANOWAĆ TRENINGI ? PROSZE O RADE

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7375
od budownia chce zacząć, praktycznie po takich moich przerwach traktuje się jak początkujący ale już z troszeczkę większą wiedzą, ostatnio regularnie tak jak pisałem ćwiczyłem 6 miechów. Byłem dziś na treningu muay thai, nic się nie zmęczyłem, kiedyś robiłem trening 10 x 10 - podskoczyła mi wytrzymałość siłowa :) na siłke jeszcze nie chodzę bo lecze palucha, dlatego własnie teraz chce zasiągnąć wszysktich rad aby dobrze wystartowac, dietke już mam dograną :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7375
co radzisz w takiej sytuacji :> masz jakiś pomysł jak to połączyć? potrzebujesz jeszze innych informacji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7375
przedtem Michail napisałeś że OK tylko stażu nie pamiętasz ? czy teraz myślisz że mogę mieć taki plan w tygodniu czy to za dużo ? bo może robić 2x thai i 2x siłka a nie 3x siła bo CYKLICZNY TRENING GRUPY II robić trzeba 3x w tyg. Jakie połączenie polecasz ? czy może być tak jak napisałem wcześeniej odnośnie dni treningowych :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5038
Moim skromnym zdaniem mysle ze dwa dni to troche malo na pelna regeneracje o ile planujesz trenowac to co chce na 100% a nie sie op*****lac.Mysle ze powinienes zajac sie jedna rzecza ale porzadnie od poczatku do konca.Ale to tylko moje zdanie i tak zrobisz jak zechcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7375
thx..Moim priorytetem jest siłownia...thai jest na drugim miejscu, pozatym na treningach muay thai idzie mi pod względem kondycyjnym super, praktycznie minimalne oznaki zmeczenia, dlatego wiem ze jest możliwośc pogodzenia tych rzeczy tylko ćwicząc Thai boxing 2 x w tyg. Rzeczywiście 2 dni na regeneracje to może być za mało...dlatego chciałem się dowiedziec jak to rozplanować, pozatym dieta odgrywa tu tez bardzo wazną role, jak nie wazniejszą od samego trenigu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7375
jak Michail będziesz miał czas to plisss odpisz mi po przeczytaniu tego postu, lub ludziska poradźcie mi bo serio mam dylemat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7375
już niewiem co pisać:) Jeżli 3 x tyg siłka to za dużo, może dałoby się mieć trening 2 x tydzień siłki + 2 x tyg Muay Thai. Jeżeli tak to zależy mi na samych sztangielkach i sztandze-nie full sprzęt jak na siłce. Wtedy regeneracja będzie większa, pliss zależy mi na treningu cyklicznycm, od cyklu pierwszego do ostatniego:) Priorytet dalej ten sam - siłka i masa, dodatek Muay Thai.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090


Polukaj to.

Podobnie trenują (nie non stop oczywiście) goście, których prowadzę z VT

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7375
Michail dzięki za odpowiedz na ten temat i za ten plan.

mam do dyspozycji sztangę i sztangielki czy mogę zamienić :

uginanie nóg w leżeniu --> na uginanie nóg stojąc na podwyższeniu

przyciąganie dolnego wyciągu w siadzie do brzucha --> na wiosłowanie sztangą lub półsztangą

wyciąg stojąc oburącz prostowanie --> na francuskie wyciskanie sztangi lub sztangielki, lub prostowanie ręki w opadzie tłowia.

prostowanie nóg na maszynie --> I TU MAM PROBLEM, NIE MAM ODPOWIEDNIKA TEGO ĆWICZENIA, jeżeli masz jakieś inne propozycje, bardziej pasujace pliss odpisz,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Michail dzięki za odpowiedz na ten temat i za ten plan.

mam do dyspozycji sztangę i sztangielki czy mogę zamienić :

uginanie nóg w leżeniu --> na uginanie nóg stojąc na podwyższeniu OK

przyciąganie dolnego wyciągu w siadzie do brzucha --> na wiosłowanie sztangą lub półsztangą OK

wyciąg stojąc oburącz prostowanie --> na francuskie wyciskanie sztangi lub sztangielki, lub prostowanie ręki w opadzie tłowia. RACZEJ FRANCUZ SZTANGĄ

prostowanie nóg na maszynie --> I TU MAM PROBLEM, NIE MAM ODPOWIEDNIKA TEGO ĆWICZENIA, jeżeli masz jakieś inne propozycje, bardziej pasujace pliss odpisz,

WYKROKI LUB WYSOKI STEP (HANTLE W DŁONIE I WCHODZISZ NA ŁAWKĘ)

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ATLAS ĆWICZEŃ ONLINE

Następny temat

NAJWAŻNIEJSZE POSTY O TRENINGU - POLECA MICHAIL

WHEY premium