SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK ODCHUDZIC NOGI

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
rasowy facet ;] . zauwaz jaki trick trzeba było obrac zeby fota nie oddała w pelni realizmu.. wiesz dlaczego gwiazdki hollowoodzkie zawsze krzyzuja nogi?
chciałam zreformowac 3krotnie zdj coby naocznic bardziej problem ale profil nie hula ;/


sorry za błedy mimo edytora ale ja mam wszystkie dysgr.wady swiata ;/

Zmieniony przez - slimka22 w dniu 2009-02-20 14:35:14

CHCE MIEC CHUDE NOGI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Baba złowiła złotą rybkę.Rybka w zamian za wypuszczenie,zaproponowała jej spełnienie jednego życzenia.
-Chcę mieć szczupłe uda!-powiedziała baba.
-Ty głupia babo,na świecie głód,wojny,nieuleczalne choroby,a Ty chcesz szczupłe uda?!
Baba chwilę pomyślała...
-W takim razie szczupłe uda dla wszystkich!

Masz przekłamany obraz samej siebie.Rasowa baba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
daruj panie ;]
cm nie kłamia a konsultacje u psychiatry tez miałam do tego testy psychologiczne z racji studiow ..zatem wypaczony obraz ud odpada .. mnie trzeba złotej rybki albo sukcesywnego planu redukcyjnego tkanke mesniowo tłuszczowo udowa;p..wiem ze sa gorsze problemy i sama mam inne dywagacje ale tak bardzo chce ubrac jeansy i czuc sie lekko a nie miec opiete jakbym dzwigała balast nad kolanami

CHCE MIEC CHUDE NOGI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Każdy panem samego siebie.Najważniejsze czuć się dobrze we własnej skórze.Powodzenia.
EDIT:Mnie podobaja się "sekretareczki" w opiętych jeansach.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2009-02-20 15:27:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
a co jesli ktos jest pania cudzych ud?
co innego sekretareczka a co innego pudzian w jeansachhhhhhhh ;[
BodyLine dziekuje za dyskus ;] ...a powodzenie to ja mam, mnie szczescia potrzeba .. bo o cudzie to juz nie marze;]
miłego weekendu

CHCE MIEC CHUDE NOGI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Z kompleksami musisz poradzic sobie sama.Problem leży w głowie a nie w spodniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
BodyLine spojrz teraz... a przyznasz mi racje ze jednak w spodniach? ;/
1

CHCE MIEC CHUDE NOGI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie widzę różnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 863
Nie da sie odchudzic tylko jednej czescie ciala. Jak by tak bylo to juz bym dawno sobie cyc odchudzila ;).
Co do wysmuklenia sylwetki bez specjalnej diety polecam biegi dlugodystansowe a nie zadne cwiczenia silowe badz bzdety z shape'a.
Bo o ile rozumiem to twoim idealem sylwetki jest modelka a nie fitneska? Pobiegasz troche i bedziesz miala szczuple i jedrne cialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Slimka22, łączę się z Tobą w bólu, bo mam ten sam problem. Diety, redukcje mi nic nie pomogą bo góra szczupła, a nogi grube. Najgorsze sa chyba uda, bo np. brzuch jakoś spalisz, a jak masz masywne uda to nie bardzo. Wszyskie ćwiczenia Ci właśie wszystko powiększą. Dla mnie pocieszenie jest takie, że chodzę na taekwondo, i tam faktycznie potrafię kopnąć w porównaniu z innymi dziewczynami i to podjerzewam, że właśnie dzięki tym moim gubym nogom.

Widzę,że Ty w obcasah lubisz chodzić, one pomagają optycznie wyszczuplić nogi.

A za jakieś ćwiczenia na tą partię ciałaja takżebym byla wdzięczna. choć wątpię czy takowe istnieją

Zmieniony przez - nastic w dniu 2009-02-20 23:08:51

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Redukcyjna

Następny temat

Pierwsza dieta

WHEY premium