SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK ODCHUDZIC NOGI

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
przepraszam za monotonie widze podobne tematy były ..ale jestem zupełnie lewa w temacie i mam prosbe CZY KTOS KOMPATYBILNY BYŁBY W STANIE NAPISAC MI jezykiem dla blondynki co i ile cwiczyc aby jak najszybciej wysmuklic nogi... ? bo dotychczasowe "samotne" treningi mimo diety przynosza raczej rozrost masy miesniowej anizeli redukcje cm
1

CHCE MIEC CHUDE NOGI

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 182
No tak, ale siłownia do której uczęszczam to bardzo przeciętne wyposażenie i nie ma tam takiej maszyny, a może coś na atlasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Chyba kompetentny, a nie kompatybilny.

Jak wygląda Twoja dieta i trening (dokładnie)? Jak długo stosujesz ten reżim?
Bierzesz anty?
Jaki masz wzrost/masę ciała/obwód uda i grubość fałdu skórnego na m. czworogłowym uda?

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
kompatybilny w sensie osoby,ktora jest mi w stanie przełozyc to na typowy babski jezyk... byłam w mojej jedynej w miescie "packerowni"gdzie rzekomy trener kazał mi sie "pogibac na rurce i zagwarantował ze napewno schudne..;/ tak wiec zwatpiłam ;/


od lat prubuje zredukowac cm w udach a teraz doszły masywne łydki :(
mam 166/52 udo 52cm!!! łydka 34 :(( dawniej mimo stałej wagi miałam uda 48cm a łydki 31 a od 2lat taki rozrost :(
co do ww fałdu nie mam pojecia co tym sie definiuje a co dopiero mierzy ;/
przepraszam ale jestem zypełna nowicjuszka ,od lat cwicze jakies pseudotreningi zaczerpniete z super linii czy sheap'a kupiłam ciezarki na kostki stepper i tak sie gibam :p ...byle jak a cwiczen srednio 3serie po 15powtorzen połprzysiadow itp codziennie

Marze zeby moc znow ubrac szorty mam ich mase.idzie wiosna a ja w wieku 22lat musze maskowac uda tunikamiitd ..w pasie mam 66cm w biodrach niezmiennie od lat 88
Tylko prosze nie piszcie ze powinnam zwiekszyc gorne gabaryty bo nie dosc ze mam nikły biust to nie chce miec grubszych ramion bo to mnie dobije
przepraszam za ten jałowy monolog ale zalezy mi zeby wysmuklic nogi wiem ze to tłuszcz i woda bo widze obrzeki ud w 2fazie cyklu lekarz polecił mi tabletki moczopedne i masaze drenujace tylko zapomniał dodac gdzie i jak ja mam je wykonac skoro najblizszy salon kosmetyczny jest 40km ode mnie bo obecnie przebywam w małej miescinie na stazu studenckim.
Bede wdzieczna za jakakolwiek pomoc bynajmniej sladowy hormonogram cwiczen DOMOWYCH bo do siłowni mam awersje

CHCE MIEC CHUDE NOGI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
nie stosuje anty.hormonalnej ani nic poza witaminami na cere i potasem
dziekuje i przepraszam za te rekolekje

CHCE MIEC CHUDE NOGI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
co do diety jem 4 posiłki na moj gust za duzo jogurtow ogolnie białka i co tydz dyspensa w postaci całej czekolady.bo innych słodyczy nie jadam odkad pamietam
mam jeszcze problem z bułam nad kolanem tam jest obecnie 39cm takze całe uda na długosci zamiast strzeliste i smukłe sa wałkowate :{{ udo teraz 55cm te 52 to tylko ranny efekt masakra :((((((((((na łydkach zarysowany olbrzymi miesien a nizej bardzo chude kostki ..moze istnieje jakis cud na na ketabolizm mesni bo obawiam sie ze pozostaje mi tylko liposukcja

CHCE MIEC CHUDE NOGI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Same obwody to nie wszystko.Zawsze można wyszczuplić pewne partie,ale często też uniemożliwia to budowa kostno stawowa.Daj foty,wtedy okaże się czy nie walczysz z wiatrakami.Poza tym,nie możesz sobie wybrać konkretnej partii swojego ciała,którą chcesz wyszczuplić.Na niskokalorycznej diecie redukcyjnej ,będziesz spalała tkankę tłuszczową z całego ciała,a jej najszybszy spadek zobaczysz tam gdzie jest jej najmniej.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2009-02-20 08:05:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
slimka22 ja mam to samo! Górną partię ciała mam drobniutką- 34 rozmiar, a dół mam mocno rozbudowany-rozmiar 38, przy ostrej redukcji było 36. Mam mocno umięsnione nogi właśnie od wyczynowego sportu, ale też przez to, że mam po prostu skłonność do masy mięśniowej. Wzięłam się od dwóch za ostrą dietę- ale nie jakaś tak głodówkowa, tylko mądra, według wyliczeń dot. b/ww/t- naprawdę zdrowo i z głową, a do tego 6x w tygodniu aktywność- 3x siłka i 3x basen. Miałam 1700Kcal, ale musze odjąć z 200 (tak od dziś będę próbować) bo niestety rozbudowałam dodatkowo nogi, więc metodą prób i błędów odejmę 200Kcal i zobaczę jak pójdę na 1500Kcal. To, co mogę Ci polecić, to właśnie siłownia + basen. Powinno być super!

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
BodyLine piszesz ze "Same obwody to nie wszystko.Zawsze można wyszczuplić pewne partie po czym zabijasz nadzieje słowami..... Poza tym,nie możesz sobie wybrać konkretnej partii swojego ciała,którą chcesz wyszczuplić "
wiem ze wyrwane z kontekstu ;] .. tak czy owak dziekuje za odzew ;]

sama juz głupieje najchetniej oddzieliłabym gruba krecha ta gehenne i na nowo zaczeła droge ku wysmukleniu nog
co do zdjec autorskie wyszły mi kiepśnawo a z racji ze przebywam na odludziu nie mam domniemanych os trzecich ktore smiałabym prosic o naswietlenie mojego KOMPLEKSU
jedyni ludzie z ktorymi mam stycznosc to biochemicy zapatrzeni w mikroskop a nie moje nogi i nie jestem z nimi jeszcze az tak zintegrowana aby prosic o taki wyczyn ;]

nie hiperbolizuje wierzcie mi nieraz słyszałam od osob zyczliwych ze taka drobna laska ze mnie tylko uda mam od innej osooby ;/
kupienie portek na d.. to dla mnie teraz meczarnia dawniej łydki były w miare teraz nawet to poszło w szerz :(

Zmieniony przez - slimka22 w dniu 2009-02-20 13:28:21

Zmieniony przez - slimka22 w dniu 2009-02-20 13:28:48


Agulątko ja juz zwatpiłam nawet po basenie mam wrazenie tzw nabitych nog ;/
pocieszam sie faktem ze podobne anomalia anatomiczne miała moja ex bratowa ale tylko dzieki głodowej diecie osiagneła cel fakt ze najpierw wyszły jej włosy dopiero potem cm ale teraz ma nogi jak patyki bez ingerencji chirurga ;d

Zmieniony przez - slimka22 w dniu 2009-02-20 13:32:18

CHCE MIEC CHUDE NOGI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie chciałem pozbawiać Cię nadziei na szczupłe uda,bo zawsze można poprwić ich jakość.Znam jednak kobiety,które nigdy nie będą miały szczupłych ud z w/w powodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117
dzieki;] wiec powinnam sie cieszyc ze sie nie znamy ,zawsze to bede w tym potencjalnym procencie z SZANSAMI ;D

CHCE MIEC CHUDE NOGI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jeśli to Twoja fotka w profilu,to nie wiem po co załozyłaś temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Redukcyjna

Następny temat

Pierwsza dieta

WHEY premium