SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się odchudzić przy astmie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Witam. Mam na imię Anna, mam 17 lat. Od około roku szukam bezskutecznie sposobu na zgubienie zbędnych kilogramów. Niestety aktywność fizyczna nie jest wskazana ze względu na stan mojego zdrowia, więc zostaje dieta i suplementy wspomagające odchudzanie.

Nigdy nie byłam specjalnie gruba, ale tak samo - nigdy nie byłam szczupła. Nie wiem więc czy mam skłonności do tycia. Mam jednak ostatnio problemy z perystaltyką jelit i chyba przydałoby się też przyspieszyć mój metabolizm. Potrzebuję rady kogoś doświadczonego. Jak osiągnąć ideał 90/65/90 praktycznie samą dietą? Mogę poświęcić na to nawet kilka miesięcy, ale bardzo potrzebuję zdrowo schudnąć. Z góry dziękuję za rady :)

Płeć: Kobieta

Wiek: 17

Waga: 66

Wzrost: 175

Obwód klatki: 93

Obwód ramienia: 25

Obwód talii: 74

Obwód uda: 52

Obwód łydki: 35

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: około 24% (wg kalkulatora Vitalii)

Aktywność w ciągu dnia: tylko spacery

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: ze względu na stan zdrowia, nie mogę uprawiać sportów

Odżywianie: 5 posiłków dziennie, w miarę małe porcje

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: Astma

Preferowane formy aktywności fizycznej: jedynie bardzo lekkie treningi

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: jest możliwe, w przypadku nie przekraczania 100zł/msc

Stosowane wcześniej diety: kapuściana, kopenhaska
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
najpierw ułuż sensowną diete bo bez diety to nic ci nie pomorze:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja ok 8kg

Następny temat

brak czasu na diete

WHEY premium