SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKA SZTUKE WALKI ZACZAC TRENOWAC?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. :) Jestem amatorem jesli chodzi o walke a moje marzenia sa wysokie. Chodzi o to ze mam dopiero/az 19 lat skonczone i nadal nie umiem sie bic => moze i drzemie we mnie jakis "talenciq" to nazwijmy, ale pewnosc siebie moze mnie gubic. Jak juz pisalem mam 19 lat, niestety zaledwie 60kg wagi przy 175cm wzrostu i mieszkam w Szczecinie. Co tu duzo gadac - moja postawa jest taka, ze nie nowoscia jest ze potrafi mnie ktos zaczepic, no bo przeciesh jak ja wygladam - i tu pojawia sie problem. Chce zaczac trenowac jakas sztuke walki aby moc stawic czola przeciwnikom i teraz pytanie: przy mojej postawie jaka sztuka walki bedzie najlepsza? Szybki jestem, refleks mam, nad zwinnoscia musialbym troszke popracowac, ale tez nie jest najgorzej. Brakuje mi jedynie techniki ciosow itp. dlatego pytam o porade - z gory dzieki za wszystkie posty!! Mile widziana fachowa "pomoc" :):):)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 816
Zgadzam sie z toba knife w stu procentach bo na prawde rozrypac trzech gosci samemu to trzeba byc przegosciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2204
radziłbym jakieś lekkie sztuki walki a zarazem skuteczne np. ju jitsu , karate .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BJJ np.? a jeszcze jakies inne? Intryguje mnie Boks Tajski np...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 243 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4720
Karate kolega chyba sie pomylil, jesli potrzebujesz cos skutecznego zapisz sie na Kickboxing, Muay Thai jak najbardziej...
Oczywiscie w walce wszechstronnosc jest ważna, więc BJJ czemu nie jeśli masz kase i czas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10498
Najpierw idź na siłownię.
1

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Idz na bjj do berskerkerow szczecinskich. Waga sie nie przejmuj.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Idź do kilku klubów i wybierz co Cię najbardziej interesuje.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do Berserkerow to dwaj trenerzy odeszli i zalozyli wlasny klub o nazwie "Linke Gold Team" i co jezeli juz z tego wybrac?
Tak wogole to wydawalo mi sie ze na ulicy do obrony przed kilkoma kolesiami (2-3) to lepiej bedzie wlasnie cos jak MT albo KB niz BJJ... :/ Moge sie mylic, ale myslalem ze kilka szybkich ciosow z MT lub KB i po sprawie... Slucham opini co jest bardziej "skuteczniejsze" ze tak powiem. :) Z drugiej strony wolalbym unikac podczas walki wymiany ciosow (trzymac kolesi na odleglosc), bo z pewnoscia dla mnie to sie zle skonczy, bo jestem malo wytrzymaly jesli chodzi o te sprawy... Wiec?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2102
Na poczatek razilbym silownie i Kick boxing. po jakims czasie dorzuc do tego BJJ lub jakis inny styl chwytany. i caly czas wyrwalosc cierpliwosc i dyscyplina. A waga sie nie przejmuj. Od kupy miesni lepsza jest technika. Chociaz silownia nie przeszodzi
1

****SFD FIGHT CLUB****

Wole umrzec stojac niz zyc na kolanach

SESJA = system eliminacji studentów jeszcze aktywnych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Abaddon198 Wielkie dzieki. :) Naprowadzasz mnie na Kick'a. :D Teraz poczekam jeszcze troszke na inne opinie i kto wie :D A po paru treningach sztuki walki licze na to, ze stane sie troszke pewniejszy siebie i wtedy sam pognam na silke :D Dzieki. ;)

czekam dalej na opinie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
keitaro - wpadnij do nas na tajski, wpadnij na BJJ; zobacz, porównaj. Namiary masz tutaj http://www.itf.prv.pl/Gdzietrenowac.html

O walce z 3, gołymi rękoma zapomnij i to szybko.
1

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sila ciosu i inne przydatne rzeczy...

Następny temat

Prosze o opinie

WHEY premium