SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Insulina - kilka pytań.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
jw insa jest jednym z najsilniejszych anabolików itp wiec warto a co do masy zrobionej na insie ( co jesz tak wygladasz ) a tak to kiedys lecialem inse razem z gh trenem mixem femka dieta ok nie zrobilem wiele ale nabicie itp super , teraz jak lece inse na masie i dop*****lam na maxa zarcie ( czasem syf ) to i npodlewa ale i tak jak przed treningiem wezme to i tak prozki wychodza , ale mysle najlepsze combo to insa ,mix , deca, gh 100% miska i powinien kazdy byc zadowolony

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
leciałem już parę razy inse bez gh i nie zauważyłem żebym łapał smalec, teraz kolejne podejście,a insy nie brałem już z 1,5 roku,tylko że tym razem leci już 3x ed i dawki też będą dosyć spore,za kilka tygodni będę mógł się wypowiedzieć na ten temat bo na razie dopiero 3 dzień więc nic nie mogę jeszcze powiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jaką lecisz i w jakim schemacie?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
humalog 3x10iu(godz.5,9 i po treningu ok 17)docelowo myślę do 16,5 dni on,sobota niedziela nie bije,obcinam węgle i zastępuje brakujące kalorie tłuszczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
do 16 sporo,ale skoro przerobisz tyle żarcia to ok.z tymi tłuszczami w weekend dobrze pomyślane.napisz jak dojdziesz do 16 ciekaw jestem,ja przy 12 miałem zamułe straszną.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
początkowy etap z insą - ja planuję na początku cyklu zrobić 2 tygodnie na zapoznanie się z insuliną z różnymi dawkami i kombinacjami 1 lub 2 razy dziennie, bite tylko w dni treningowe, plus na końcu jeszcze weekend na końcu drugiego tygodnia żeby zobaczyć jak jest nietreningowo

później 3 tygodnie przerwy i następnie 4 i pół tygodnia będę leciał docelowo potreningowo już te większe dawki dobrane z pierwszego etapu

później przerwa do nowego roku (będzie to ok 6 tygodni)

po nowym roku zobaczymy, ale od ostatniego tygodnia września mix będzie leciał non stop (250mg week oraz po 5 tygodniach mietka 500mg week)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
przeczytałem że 500 mg metki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
lodzianin1
przeczytałem że 500 mg metki


"...żeby się zabić?!..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Hehe, bo tak to smiesznie napisales: 250 eweek, po 6 tygodniach mietka 500mg eweek. Wiadomo ze chodzilo ci o zwiekszenie tescia po 6 tyg mety, ale zabrzmialo jakby to bylo po "6tyg mietka 500mg eweek". Chociaz 500mg mietka eweek to jakies 70mg dziennie, niektorzy Pro/Strongi pewnie tyle biora i wiecej (Tom`a pamietacie cykl pewnie, 100mg mety- APTEKI! i 80 wina ed ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
takie ilości to lekka przesada,choć wszystko zależy od tolerancji organizmu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca durabolin + testosterone enanthate

Następny temat

Tren acet który wybrac

WHEY premium