SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Imprezy, voda cola gin

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5230
Nie chce zakładać nowego tematu więc spytam tutaj co sądzicie o nestea lub ice tea czy jest o takie same g**** jak cola dla osób ćwiczących czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
moim zdaniem załóz nowy temat bo do tego tematu nie pasuje :P
z tego co mi wiadomo to jest zwykła herbatka tylko na zimno hhe :P ale nie wypowiadam sie bo nie wiem :P nowy temat !! załóz:P
pozdro

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
ja piłem dużo zanim zaczołem ćwiczyć potem piłem mniej ale wciąż i chyba mi sie beret zrył i od pewnego czasu tylko okazjonalnie piję czyli rzadko. Zresztą 1-3 piwa raz na jakiś czas to nie przestępstwo i oczyszcza nerki chyba.
uprawianiem seksu (przez spadki testosteronu). co???

Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2008-07-11 13:29:06

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6372
Chyba was ********** mam dopiero 17 lat, faktycznie zapier***** na siłowni, ale nie będę odmawiać sobie przyjemności z kilku chwil poza treningiem. Wiadomo że nie można przesadzać, Osobiście nie chodzę codziennie na imprezki ale jak od czasu do czasu wypije coś to nie mam wyrzutów sumienia z tego powodu.

Moja siłka - www.sfd.pl/temat422414/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Ja tam nie odmawiam sobie chlania, słodyczy itp. jak narazie. Chleję ile sie da bo są wakacje. 2 przypadki w których bym sobie odmówił to zamiar startu w zawodach albo jakbym był na cyklu sterydowym.

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5230
aruss10- Nie chce zakładać tematu z każdym nurtującym mnie pytaniem

Licze na odpowiedz na moje pytanie osobe która ma duża wiedze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Ja tam juz prawie 3 lata na silke chodze i z trunkow nie zrezygnowalem JEstem tylko czlowiekiem, ale jak juz pije to z umiarem, nie lubie rano umierac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2551
nawel lekarze mowia, ze kieliszek wodki raz dziennie polepsza krazenie a jeszcze slyszalem takie wspaniale stwierdzenie, ze alkohol wzmacnia stawy jezeli to jest prawda, to co niektorzy moi kumple musza miec w h..j mocne te stawy

Zmieniony przez - stachu_18 w dniu 2008-07-11 22:10:25

zwykły studencik medycyny...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
PH1964 po to jest forum zebys pytał !! bez spamu idz nowy temat walnij !!
ja wypiłem od sylwka 5 piwek :P bo zabardzo balowałem i pózniej musiałem kolezance kupic czekoladki za to ze prała to co "niechcaco" ozygałem :(
pozdro

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
z tym seksem to juz ostro pojechales
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

silownia a dziewczyny

Następny temat

Kupno ławki

WHEY premium