SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilr robić trening FBW

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125
Robię już 3 tydzień treningu FBW, kiedy mogę przejść do ogólnego treningu i czy mogę zwiększać ilość serii ? (cel masa)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
A co to znaczy ogólny trening? Oo

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125
split
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
a dlaczego sądzisz ze 3 tygodnie fbw to wystarczajacy czas na przejście na splita?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125
wcale tak nie sądzę, tylko pytam bo nie wiem po jakim czasie można przejść i czy mogę zwiększyć ilość serii ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 686
Plan możesz sobie lekko urozmaicać, a ze splitem to jeszcze trochę poczekaj, 3 tygodnie to za mało.

WIELU LUDZI POWIE CI, ŻE NIE DASZ RADY. TY PO PROSTU ODWRÓĆ SIĘ, I POWIEDZ - NO TO PATRZ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1303
Chłopie, fbw możesz robić całe życie dbając o progresję ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
na jakąś formę splita mozesz przejść jak już się podstaw na fbw nauczysz(podstaw w sensie dobrego wykonywania ruchów, wykonywania ćwiczeń z sensownym ciężarem itp)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125
a co zwiekszac po jakimś czasie ilość serii czy ilość powtórzeń ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ilość obciążenia.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw do cwiczeń

Następny temat

Pomoc w Treningu

WHEY premium