SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile spedzacie czasu na siłce?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
10 minut to ile robisz seri?

d.j666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
ano najwyzej sześć

"Będą w owym czasie pogłoski o walających się tu i tam róznych przedmiotach...A! I bedzie z tego powodu wielkie zamieszanie, bo nikt tak naprawdę nie będzię wiedział gdzie znajdują sie te małe rzeczy, te drobiazgi z rączką i podstawką w kształcie raffi.
W owym czasie przyjaciel zgubi młotek swojego przyjaciela a dzieci nie będą wiedziały gdzie znajdują się rzeczy ich rodziców które ich rodzice położyli tam poprzedniega dnia około godziny 20.00..."

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
no a ja 9, tyle tylko ze jak robie klatke i triceps to na silce jestm z kumplem i sie zagadam zawsze, jak jestem sam to pilnuj przerw

d.j666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja uważam że nie jest koniecznością robienie aż dziewięciu serii na triceps, szczególnie po treningu klatki piersiowej - sześć serii, dwa ćwiczenia, to w zupełności wystarczy.

"Będą w owym czasie pogłoski o walających się tu i tam róznych przedmiotach...A! I bedzie z tego powodu wielkie zamieszanie, bo nikt tak naprawdę nie będzię wiedział gdzie znajdują sie te małe rzeczy, te drobiazgi z rączką i podstawką w kształcie raffi.
W owym czasie przyjaciel zgubi młotek swojego przyjaciela a dzieci nie będą wiedziały gdzie znajdują się rzeczy ich rodziców które ich rodzice położyli tam poprzedniega dnia około godziny 20.00..."

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2003-02-21 00:36:44

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Popieram Kruszka
Ja robie trica po klacie i 5-6 serii to góra
Fakt że ja mam anormalny trening ehehh ale kiedys też robiłem góra 6 serii!
jesli to było po klatce.

"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja triceps robię bo barkach, a mimo to uważam że sześć serii w zupełności wystarcza, jak na irnie zakrawa fakt że czasem mniej znaczy więcej, szczególnie gdy chodzi o plany masowe i masowo siłowe. Zresztą pomyślmy, Wyciskania na klatkę i barki angażujace triceps, to już chyba wystarczajaca dwaka wysiłku i nie wuidzę potrzeby katowania mięśni trójgłowych ciężkim treningiem izolowanym który w takim przypadku moze po prostu mijać sie z celem.

"Będą w owym czasie pogłoski o walających się tu i tam róznych przedmiotach...A! I bedzie z tego powodu wielkie zamieszanie, bo nikt tak naprawdę nie będzię wiedział gdzie znajdują sie te małe rzeczy, te drobiazgi z rączką i podstawką w kształcie raffi.
W owym czasie przyjaciel zgubi młotek swojego przyjaciela a dzieci nie będą wiedziały gdzie znajdują się rzeczy ich rodziców które ich rodzice położyli tam poprzedniega dnia około godziny 20.00..."

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
gdy robilem wczesniej 6 seri to jakos go nie "czulem" po treningu, teraz robie 9 i nie narzekam na efekty

d.j666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
generalnie Kruszek ma rację ,wiecej mozna zastosować tylko okresowo
podczas programów mających zaszokowac mięsnie takim hard uderzeniem

Pozdrawiam

Kilop

Doradca w dziale Trening

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
to moze do nastpnego wrzuce 6 seri i zobacze jak bedzie szlo

d.j666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
co robisz na tą klatke i trcepsa dotychczas ?
masz dwa wyciskania (poziom/skos) ?
ja jak robiłem układ z jednym wyciskaniem i dwoma cwiczeniami kształtującymi (rozpietki/przenoszenie) to wtedy na triceps dawałem
wyciskanie wąsko 5s i do tego francuskie hantle 4s i wtedy wychodziło 9 serii na tricepsa ,ale juz przy dodaniu skosu to byłoby za dużo dla
mojego tricepsa ,wiec wszystko zależy od twojego układu

Pozdrawiam

Kilop

Doradca w dziale Trening

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Martwy Ciąg.

Następny temat

Jak długo masę? A kiedy rzeźba?

WHEY premium