SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile kilo na sztage?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2461
Witam

dzis kupilem sobie gryf do sztangi 165 cm i mam pytanie ile powininem sobie nakładac? mam 178 cm i 70 kg wagi nigdy nie cwiczylem ze sztagna i mam jakies tam skrzywienie kregoslpa nie to zeby jakies tam powazne rzadko mnie boli wracajac do pytanie jakie obciazenia mam nakladc?

Nokaut to jest...po prostu jesteś w innym świecie. Jest miękko, cicho.
Potem dochodzisz do siebie i dalej jest fajnie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
takie aby zrobic zalozona ilosc powtrzen jaka masz w planie, kilogramowo nie ad sie powiezdiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3817
Nakładaj tyle, żeby zrobić poprawnie 10 powtórzeń i mieć jeszcze sił na jedno, najwyżej dwa kolejne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
masz dokładać tak aby w pierwszych powtórzeniach zapas wynosił 2-3 powtórzenia, a w ostatnim zapas 1 powtórzenia

Zmieniony przez - Onkelfaka w dniu 2004-06-29 18:17:09

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
niestety panowie wszystcy źle mu radzicie , nie dość że dopiero zaczyna to ma jeszcze kłopoty z postawą co ma kolosalne znaczenie więc nie wolno tego pomijać pod rzadnym wzgledem
do autora - to nie to że niby cię tam nie boli ale jak przesadzisz ze sztanga nie znając podstaw to uwież że zacznie

dopiero zaczynasz i dlatego nie dość że powinieneś się najpierw nauczyć się techniki ruchu ( co szczególnie ważne jest przy skrzywieniu )
w tym celu w wyszukiwarce na górze strony w pasku , wpisz ACT i poczytaj o zasadach tego treningu - jak juz poznasz na czym on polega to do ułozonego treningu ACT zastosuj do wszystkich ćwiczeń takie obciążenie i powtórzenia jakie podane jest w tym linku http://oldfox.webpark.pl/program treningowy dla poczatkujacych.htm  , na poczatku staraj sie robić 1 obwód a następnie w kolejnych tygodniach starj się dodawać po jednym obwodzie aż dojdziesz do 4


jak będziesz miał jakies pytania albo nie dokońca potrafisz zrozumieć to co npisałem to daj znać a rozpisze ci cały planik od a do z

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Na poczatku lekarz. Zdrowa osoba przed podjeciem aktywnosci fizycznej powinna zobaczyc sie z lekarzem. Tym bardziej powinno tak sie stac w wypadku osoby z jakakolwiek wada kregoslupa..

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
wydało mi sie to oczywiste ze wzgledu na to że autor stwierdził że ma krzywy kregosłóp a tego sam w lustrze nie zobaczy wiec u lekarza chyba musiał byc , ale gall ma raje , najpierw pojdź do doktorka i zapytaj sie czy widzi jakies przeciwwskazania przeciw twojemu uczęszczaniu na siłownie
a potem jesli takowych nie stwierdzi to zacznij sie stosowac do tego co ci napisałem

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1330
Nałuz tyle zeby sztanga nie pękła bo szkoda nowej

..::JUST DO IT::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
w sumie to nieraozumiem czemu zle napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
faku ja nie o tobie tylko o qwecjusz i o wujaszku , szczerze mówiac ty to nawet za wiele nie powiedziałeś że mieć do tego jakieś ale...

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
fakt ale pytanie autora bylo takie ze moja odpoweidz sugerowala podanie wiecej info od niego

i jak t opiszesz narqua ---chociaz za 1 min odpiszesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 razy dziennie ??

Następny temat

Potrzebuje porady :)

WHEY premium