SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Witam. Chciałbym się dowiedzieć ile kg można stracić w ciągu 1 tygodnia tak żeby było zdrowo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
1 gram tłuszczu to 7-9 kalorii i teraz musisz se obliczyc brac pod uwage ile ci zejdzie miesni ile wody a ile tluszczu nie da sie tego tak okreslic zalezy ile bedziesz przepalał ii jaka bedziesz miec dieta jaki metabolizm itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
nie mozna tego precyzjnie
okreslic
ani policzyc

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
tzn. chodzi mi o to że dużo ludzi pisze: "schudłam w 1 miesiąc 20kg!!! To 5kg na tydzień!!!" A ktoś jej odpisze: "ale chudnięcie w takim tempie jest niebezpieczne dla zdrowia"

Więc mi chodzi ile to jest to "bezpiecznie".

Mam taką sytuację że gdzieś pod koniec lutego będę miał testy sprawnościowe i badania. Teraz jestem w trakcie cyklu siłowo-masowego. Kondycja od czasu gdy ważyłem 60kg mi spadła więc przed tymi testami, aby dobrze wypaść (czyli zszokować wszystkich ) chcę ją poprawić. Może być taka sytuacja i np. jutro do mnie zadzwonią i powiedzą: "panie Rafale testy odbędą się 12 marca." I właśnie chce wiedzieć kiedy zacząć tą redukcje i pracę nad kondycją bo zależy mi aby z tego cyklu wyciągnąć jak najwięcej chociaż już jestem zadowolony ze wzrostu siły.

Rozumiecie o co mi chodzi???

Pozdrawiam

Zmieniony przez - oley92 w dniu 2008-01-09 13:58:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
rozumiemy
ale imo, zajmij sie poprawa kondycji bez wzgledu na wage
a nie zbijaniem wagi
jesli koniecznie sie upierasz przy tych "kg/tydz"
to 2 kg/tydz. beda dobrym i zdrowym wynikiem

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
2kg/tydzień?
dużo ,oj dużo
Przy naprawdę dużym bf taki spadek wagi ok, ale inaczej imo za dużo.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-01-09 15:30:12

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Czyli uważacie że przy mojej wadze (80kg) idzie jeszcze poprawić kondycję bez redukcji?

A jak powinna wyglądać dieta przy takim sposobie postępowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Bilans na 0 imo.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
oley92 kondycji nie poprawisz napewno w czasie odchudzania. Zależy co masz na myśli mówiąc kondycja ? Ogólnie czy coś bardziej sprecyzowanego np. w bieganiu ?.


Szybkie chudnięcie jest bardzo niekorzystne. Duża możłiwość jojo, każdą okazje organizm wykorzustuje na zwiększenie zapasów tłuszczu na czarną godzine. Najlepszym sposobem jest odpowiednio dużo jeść i odpowiednio dużo ćwiczyć. Wtedy są najlepsze efekty.


Wyliczanie, że 1kcal to tyle gram tłuszczu i tyle należy spalić jest z dupy wzięte. Bo o wiele większy procent spalania tłuszczu jest jak... nie robimy nic, jak śpimy, regeneracja mięsniowa... temat rzeka.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Biegam szybko, pływam również szybko ale przebiegne/przepłyne te 60m i sie męczę i chodzi właśnie o to abym sie nie męczył. Chodzi mi o to abym wytrzymywał długie obciążenie mięśni. Nie chodzi o siłę, bo tą już mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
jestes w tej samej sytuacji co ja oczywiscie ze sie bedziesz trohe miej meczyl bo wkoncu spadnie trohe obciazernia ci ;]

Początkujący Kucharz :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziennik posiłków vitalmax

Następny temat

>>>>dobra dieta?<<<<

WHEY premium