SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I'm not surprised motherfuckers !!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
fotka z pool party UFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Czyli fake tak jak myslalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
kto to jest ten Conor?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Noolan
kto to jest ten Conor?


expert in butt touching and boxer, who by mistake landed in UFC instead of WBF


Zmieniony przez - grind w dniu 2016-03-16 17:24:24
3

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
a to wiem widziałem filmik jak się z jakims typkiem na plaży macał ciekawe czy teraz zacznie sie dla Conora równia pochyła w dół czy wyniesie z tej porażki cokolwiek. Teoretycznie jest jeszcze masa gości, która jest z nim na kursie kolizyjnym i może mu doj**ać. Aldo. Holloway, Mendes w rewanżu, Edgar w jego wadze i RDA jesli będzie chciał znów walczyć o pas w co jednak wątpię. Conor może pokonac każdego ale i od każdego dostać wp******. Ciekawa byłaby sytuacja jakby teraz przegrał z kims w walce o pas i kolejną walkę. Powiedzmy o pas z Frankiem i potem z Aldo albo Maxem. Trzy porazki z rzędu mocno obniżyłyby wartość marketingową Condora....


Zmieniony przez - Noolan w dniu 2016-03-17 20:27:46
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wydaje mi się że Conor jako prawdziwy fan sztuk walki będzie pracował nad nadrobieniem swoich braków czyli tdd, kopnięcia i... kondycja?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Albo jak JDS bedzie szedl w zaparte I szlifowal lewy krzyzowy

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Albo jak Manhoef
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Tak czy inaczej kazdy z nas jest ciekawy i kazdy z nas zobaczy walke Taczbata a np. Demencjusza Bobsona to nikt nie chce ogladac oprocz mnie i paru innych fanow karlow na tym forum, bo grind jednego z nich znokautowal rzutem na 12 metrow tylko to bylo akurat 12 letnie dziecko Dobrze, ze przegral Conor, Diaz wykonal lekcje pokory i jiu jitsu Z kim by nie walczyl. War McGregor!
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Z Conorem troche jak z Najmanem - czeka sie ze zniecierpliwieniem na kolejna walke, podczas ogladania emocje siegaja zenitu i nieodlaczne rozczarowanie.
Z mendesem - ale hvjowe zapasy i parter
Z aldo - tyle czekania na 13 sekund
Z diazem - ale hvjowa psycha

Troszke mu daleko do swietnych bitew typu robby vs rory czy robby vs condit czy jednostronnych spider vs ktokolwiek.

No, ale podobnie jak najman - robi sporo szumu, wplywa do sportu wiecej kasy, sport sie dzieki temu rozwija, ludzie ogladaja, komentuja, wyczekuja...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 196: McGregor vs. Diaz – wyniki i dyskusja

Następny temat

FEN 12 Feel The Force - 20 maja Wrocław

WHEY premium