SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FEN 12 Feel The Force - 20 maja Wrocław

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3088 Napisanych postów 19068 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318713

FEN

Dwie walki o pasy na gali FEN 12 Feel The Force

Znamy pierwszy bohaterów gali FEN 12 we Wrocławiu – są nimi Paweł Biszczak i Michał Michalski, którzy 20 maja staną przed szansą wywalczenia pasów mistrzowskich Fight Exclusive Night. Federacja ogłosiła także oficjalną nazwę zawodów we wrocławskiej Hali Stulecia – brzmi ona FEN 12 Feel The Force.

„Paweł i Michał to znakomici fighterzy, którzy swymi dotychczasowymi występami w klatkoringu FEN dowiedli wielkiej sportowej klasy – mówi prezes Paweł Jóźwiak. – Nie mamy żadnych wątpliwości, że każdy z nich w stu procentach zasłużył na możliwość walki o pas naszej federacji. Gala FEN 12 we Wrocławiu będzie ku temu najlepszą okazją, ponieważ obaj mieszkają, trenują i mają na Dolnym Śląsku wiernych kibiców”.

30-letni Paweł Biszczak to najlepszy polski zawodnik K-1 i jeden z czołowych kickbokserów świata. Reprezentant klubu TKKF Olimp Legnica w swojej zawodowej karierze stoczył 25 zawodowych walk, z których aż 22 zakończyły się jego wygraną. Dla federacji FEN walczył dotychczas czterokrotnie, notując na swoim koncie komplet zwycięstw. Podczas gali FEN 5 Cuprum Heroes już w 1. rundzie potężnym kopnięciem na wątrobę posłał na deski Janu Malkriado Cruza, na gali FEN 6 Showtime stoczył emocjonującą walkę z Zakarią Baitarem z Belgii, na gali FEN 9 Go For It błyskawicznie znokautował Białorusina Pavla Obozny’ego, a w walce wieczoru gali FEN 10 po ciężkim boju pokonał Anatolia Hunanyana z Czech.

Michał Michalski, utalentowany zawodnik Rio Grappling Club Wrocław, ma w swoim dorobku 6 zawodowych walk MMA – w debiucie przegrał, ale w pięciu kolejnych pojedynkach odniósł już pewne zwycięstwa. Trzy swoje ostatnie walki stoczył w klatkoringu Fight Exclusive Night, nie dając w nich rywalom żadnych szans – na gali FEN 5 uderzeniami w parterze już w pierwszej rundzie pokonał Adama Niedźwiedzia, na gali FEN 6 równie szybko duszeniem zmusił do poddania Mariusza Radziszewskiego, a w starciu z Rafałem Błachutą na wrocławskiej gali FEN 9 o jego zwycięstwie jednomyślnie zdecydowali sędziowie.

Federacja FEN nie zdradza jeszcze, którzy zawodnicy będą rywalami Biszczaka i Michalskiego. „Ich nazwiska podamy 19 marca podczas gali FEN 11 Warsaw Time na Torwarze. W tej chwili mogę powiedzieć jedynie tyle, że szykujemy dla Pawła i Michała bardzo mocnych przeciwników. Żaden z nich 20 maja w Hali Stulecia nie może liczyć na spacerek – żeby zdobyć tytuł, będą musieli się solidnie napracować” – zapowiada Paweł Jóźwiak.

Bilety na galę FEN 12 Feel The Force można już kupować w serwisie Eventim.pl (kliknij tutaj), wkrótce ruszy także sprzedaż na stronie KupBilet.pl. Zamówienia grupowe ilety VIP można rezerwować pod nr tel. 601 877 229.

Informacja prasowa


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2016-03-10 21:47:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3088 Napisanych postów 19068 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318713


Trzy walki o pasy mistrzowskie na gali FEN 12 Feel the Force we Wrocławiu

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie oficjalnie potwierdzić trzy mistrzowskie pojedynki, które odbędą się podczas nadchodzącej gali FEN 12 „Feel The Force”, zaplanowanej na 20 maja 2016 roku, w Hali Stulecia, we Wrocławiu. O pas K-1 Rules i dwa pasy w formule MMA, walczyć będą: najlepszy polski kickboxer wagi średniej Paweł Biszczak z klubu Prych Team Legnica, czołowy polski zawodnik wagi półciężkiej Marcin Zontek reprezentujący Contender Kamienna Góra i Michał Michalski z Rio Grappling Wrocław występujący w wadze półśredniej.

Wszyscy wymienieni zawodnicy na naszej arenie w pełni pokazali swoje możliwości wygrywając trudne pojedynki, stąd decyzja o tak ważnym, dla nas i dla nich, statusie ich walk. Wszyscy oni deklarują, iż są gotowi do najważniejszych pojedynków swojego życia.
Paweł Biszczak wygrywał trzykrotnie swoje pojedynki z Zakarią Baitarem z Belgii, z Pavlem Oboznym z Białorusi i Anatolim Hunanyanem z Czech. Karateka z Legnicy to światowa elita formuły K-1 w wadze do 77 kilogramów.

Michał Michalski trzykrotnie odprawiał swoich rywali, wygrywając w imponującym stylu z Adamem Niedźwiedziem, Mariuszem Radziszewskim i Rafałem Błachutą, którzy należą do czołówki polskiego MMA w kategorii do 77 kilogramów. Teraz czas na najważniejszy pojedynek w życiu i niewykluczone, że pierwszy międzynarodowy w jego karierze.

Weteran polskiego MMA i zawodnik, który rozsławiał polskie MMA w dalekiej Rosji, Marcin Zontek także trzykrotnie zwyciężał na galach FEN. W pierwszym pojedynku tylko rundę wytrzymał z nim Krzysztof Pietraszek na gali w Lubinie, w drugim zatrzymał nadzieję niemieckiego MMA Tassilo Lahra, a na otwarcie 2016 roku przed czasem uporał się z Arunasem Viliusem z Litwy.

Mamy nadzieję, że mistrzowskie pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 20 maja 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA. Na pewno zapisze się on w pamięci kibiców, więc nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety dostępne są w dwóch sieciach sprzedaży Eventim i KupBilet.pl, poprzez strony internetowe www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w punktach stacjonarnych tych sieci.

Informacja prasowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3088 Napisanych postów 19068 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318713


Paweł Biszczak kontra Zakaria Baitar w walce o pas mistrzowski na gali FEN 12

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie oficjalnie zapowiedzieć pierwszy pojedynek o pas wagi średniej jaki odbędzie się w formule K-1 Rules, już na najbliższej gali FEN 12 Feel The Force, w dniu 20 maja 2016 roku, we wrocławskiej Hali Stulecia. W tym ważnym pojedynku zmierzą się: jeden z najlepszych kickboxerów na świecie, Paweł Biszczak z Legnicy i zawodnik reprezentujący Belgię, Zakaria Baitar. Będzie to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń europejskiego Kickboxingu, którego stawką będzie pierwszy historyczny tytuł mistrza organizacji w kickboxerskiej formule.

„Do tej walki musiało dojść ponownie, ponieważ pojedynek na FEN 6, był jednym z najlepszych starć w Europie w 2015 roku. Paweł Biszczak jako jedyny zawodnik stoczył u nas cztery walki i cztery wygrał. Baitar uległ Pawłowi, ale potem pokazał się z dobrej strony wygrywając z Łukaszem Rambalskim i przede wszystkim świetnie walczył na innych europejskich arenach. Dlatego zasłużył na szansę walki o pas” – powiedział prezes Paweł Jóźwiak o decyzji i uzasadnionym statusie tego pojedynku.

Paweł Biszczak to bezsprzecznie jedna z największych gwiazd europejskiego Kickboxingu i jedna z największych gwiazd FEN. 30-letni Legniczanin był wielokrotnym Mistrzem Polski Karate Kyokushin, Kickboxingu i Mistrzem Świata K-1 w 2014 roku. Na arenie FEN występował czterokrotnie, pokonując: Janu Malkriado Cruza z Portugalii, Baitara Zakarię z Belgii, Pavla Oboznego z Białorusi i Anatoliya Hunanyana z Czech. Triumfator turnieju Russia Open i amatorski mistrz świata K-1 z 2014 roku jest jednym z najbardziej widowiskowo walczących zawodników w Europie. Na jego koncie widnieją 22 wygrane walki zawodowe i tylko 3 porażki. Reprezentuje klub Prych Team Legnica.

Zakaria Baitar ma 27 lat i reprezentuje belgijski klub Perfect Team z Antwerpii. Właśnie w Belgii zaczynał swoją karierę i tam stał się jednym z najlepszych zawodników, nie tylko w Belgii, ale także w krajach Beneluxu. W Polsce debiutował na gali FEN 6 we Wrocławiu, gdzie po świetnej postawie uległ na punkty mistrzowi świata Pawłowi Biszczakowi. Później na FEN 7 w Bydgoszczy pokonał Łukasza Rambalskiego. W Kickboxingu odniósł 24 zwycięstwa i zanotował 4 porażki. Raz zremisował swoją walkę.

Mamy nadzieję, że mistrzowskie pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 20 maja 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA. Na pewno zapisze się on w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 12 Feel the Force dostępne są w dwóch sieciach sprzedaży Eventim i KupBilet.pl, poprzez strony internetowe www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w punktach stacjonarnych tych sieci.

Informacja prasowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3088 Napisanych postów 19068 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318713


Wojciech Wierzbicki vs Kamil Jenel na gali FEN 12 Feel the Force

Kolejnym świetnie zapowiadającym się pojedynkiem w formule K-1 jaki pragniemy zapowiedzieć na najbliższej gali FEN 12 Feel The Force we
Wrocławiu będzie starcie dwóch utytułowanych kickboxerów: zawodowego mistrza Europy Wojciecha Wierzbickiego i mistrza Beneluxu Kamila Jenela. Pojedynek w dniu 20 maja w legendarnej Hali Stulecia odbędzie się w kategorii do 77 kilogramów.

Wojciech Wierzbicki ze Zgorzelca ma 27 lat i dwukrotnie już występował na arenie FEN pokonując na punkty Portugalczyka, Janu Malkriado Cruza i doświadczonego, cenionego Mistrza Polski, Łukasza Rambalskiego. Zawodnik ze Zgorzelca był także Zawodowym. Międzynarodowym Mistrzem Polski K-1, a największy personalny sukces jaki odniósł to zdobycie, a następnie obroniona tytułu Mistrza Europy WAKO Pro. Brał także udział w międzynarodowym turnieju Grand Prix Russia K-1 w 2013 roku i dotarł tam do półfinału ulegając tylko wielokrotnemu mistrzowi świata Dmitry’emu Valentowi. Wierzbicki reprezentuje klub CSW Kick-Fighter Zgorzelec.

30-letni Kamil Jenel debiutuje w Fight Exclusive Night, ale ma bogatą karierę zawodową. Trenował i toczył swoje pojedynki w europejskiej Mekce Kickboxingu czyli w Holandii. Tam pokazał się bardzo dobrze w międzynarodowej rywalizacji. Potwierdził to w Belgii, gdzie w 2014 roku został mistrzem Beneluxu w wadze średniej. Także w krajowej i międzynarodowej rywalizacji w Polsce Jenel wypada bardzo dobrze pokonując polskich i zagranicznych rywali. W ostatniej walce pokonał na punkty znanego Pavla Oboznego. Jenel reprezentuje klub Paco Team Katowice.

Mamy nadzieję, że pojedynki jakie widzowie obejrzą 20 maja 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA. Na pewno zapisze się on w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 12 Feel the Force są dostępne w sprzedaży online na stronach www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci.

Informacja prasowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3088 Napisanych postów 19068 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318713


Michał Michalski vs Davy Gallon o tytuł mistrzowski na gali FEN 12

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie zapowiedzieć drugi pojedynek mistrzowski o pas wagi półśredniej w formule MMA, który odbędzie się podczas nadchodzącej gali FEN 12 Feel The Force we Wrocławiu. W piątek, 20 maja 2016 roku, o cenny pas FEN zmierzą się: Michał Michalski reprezentujący klub Rio Grappling Wrocław i Francuz, Davy Gallon z klubu Adrenaline Fight Team Caen.

Obaj zawodnicy udowodnili już swoje nieprzeciętne umiejętności w klatkoringu FEN pokazując, iż nadeszła najważniejsza chwila w ich karierze. Michalski odniósł trzy zwycięstwa na przestrzeni 2015 roku. Gallon pokonując cenionego Rafała Błachutę na FEN 10 na początku roku zdobył drugie zwycięstwo nad polskim zawodnikiem, bowiem wcześniej rozbił Mariusza Radziszewskiego. To wystarczające argumenty, by to starcie stało się mistrzowskim i jednym z tych najbardziej oczekiwanych przez kibiców.

„Myślę, że nikt nie będzie rozczarowany tym zestawieniem i jego statusem, a szczególnie wrocławska publiczność w Hali Stulecia” – powiedział o pojedynku prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

„To najmocniejsza para zawodników w naszej najmocniejszej dywizji, na obecną chwilę. Na zapleczu już czeka kilku potencjalnych pretendentów z przeszłością w najlepszej światowej organizacji jaką jest UFC. Ktokolwiek zwycięży, czy Michalski, czy Gallon, będzie poddany kolejnemu testowi. Ta kategoria u nas jest najlepsza w Polsce, a chcemy by była w Europie. Michalski i Gallon to zawodnicy europejskiego formatu” – dodał na koniec Paweł Jóźwiak.

Mamy nadzieję, że mistrzowskie pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 20 maja 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA. Na pewno zapisze się on w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 12 Feel the Force są dostępne w sprzedaży online na stronach www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci.

Informacja prasowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3088 Napisanych postów 19068 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318713


Marcin Zontek vs Przemysław Mysiała w walce wieczoru o pas na FEN 12 Feel The Force

W walce wieczoru będącej trzecim mistrzowskim pojedynkiem gali FEN 12 Feel The Force, w dniu 20 maja 2016 roku, we wrocławskiej Hali Stulecia, w starciu MMA, którego stawką będzie pas FEN wagi półciężkiej, zmierzą się: Marcin Zontek z Jeleniej Góry i trenujący w Anglii, Przemysław Mysiała.

„Trzeci pojedynek o pas mistrzowski to nasz ukłon w stronę kibiców i dokonań Marcina Zontka, jednej z największych gwiazd naszej organizacji. Marcin odniosł cztery zwycięstwa na naszej arenie i jak nikt zasługuje na walkę o to trofeum. Długo myśleliśmy nad godnym rywalem i postawiliśmy na najlepszego polskiego zawodnika wagi półciężkiej na Wyspach Brytyjskich. Przemek Mysiała ma za sobą bogatą karierę i walki przeciw mistrzom w takich organizacjach jak Bellator. To oczywiste, że wybraliśmy jego.” – powiedział prezes FEN Paweł Jóźwiak o tym zestawieniu.

Reprezentujący klub Contender Kamienna Góra 36-letni Marcin Zontek to bezsprzecznie jedna z największych gwiazd polskiego MMA i jeden z największych twardzieli w Sportach Walki. Zaczynający swoją karierę od Karate zawodnik odniósł w MMA szesnaście zwycięstw, a cztery z nich na arenie Fight Exclusive Night. To otworzyło mu drogę do walki o pas mistrzowski. Jeleniogórzanin był pretendentem do tytułu mistrza największej europejskiej organizacji MMA, M-1 Global. W FEN pokonał Krzysztofa Pietraszka, Macieja Browarskiego, Tassilo Lahra i Arunasa Viliusa.

Pochodzący ze Zgierza, 33-letni Przemysław Mysiała długo i ciężko pracował na swoją markę, nie tylko na Wyspach Brytyjskich, ale także na wielu europejskich i amerykańskich wydarzeniach MMA. Pierwsze walki w Anglii stoczył jedenaście lat temu po wyjeździe z Polski i przez szereg lat był obecny w brytyjskim i europejskim MMA. Docenieniem jego umiejętności było zaproszenie do organizacji Bellator MMA w 2013 roku, gdzie zmierzył się z Muhammedem Lawalem zwanym „Kingiem Mo” – mistrzem organizacji Strikeforce i zwycięzcą turnieju Rizin FF, a nade wszystko jedną z największych gwiazd MMA na świecie. Jak Mysiała sam określa, była to najlepsza walka w jego karierze. W swoich trzech ostatnich starciach Polak pokonał dwóch brytyjskich rywali i zremisował z ważącym 120 kg Anatolim Ciumacem na rumuńskiej gali RXF.

Mamy nadzieję, że mistrzowskie pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 20 maja 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA. Na pewno zapisze się on w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 12 Feel the Force są dostępne w sprzedaży online na stronach www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci.

Informacja prasowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3088 Napisanych postów 19068 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318713


Starcie „młodych wilków” w wadze lekkiej MMA na gali FEN 12 Feel the Force

Starciem „młodych wilków” można określić walkę w formule MMA, którą stoczą Mateusz Głąb z klubu WroxGym Wrocław i Michał Miłek reprezentujący klub Streffa Fight Team z dolnośląskiego Lubina. Do pojedynku dojdzie na nadchodzącej gali FEN 12 Feel the Force we Wrocławiu. Obaj dolnośląscy zawodnicy skrzyżują rękawice w dniu 20 maja w derbowym pojedynku w legendarnej Hali Stulecia a starcie zakontraktowane jest w kategorii lekkiej do 70 kg.

Michał Miłek ma 23 lata i świetnie zadebiutował na gali FEN 11, gdy przed czasem pokonał faworyzowanego Alana Kwiecińskiego w hali warszawskiego „Torwaru”. Lubinianin uchodzi za twardego zawodnika, który ma dobrą stójkę i spore umiejętności parterowe. Ma też za sobą starty amatorskie, a trenuje pod okiem trenera Tomasza Pilarza.

Liczący 24 lata Mateusz Głąb wystąpi po raz drugi na arenie Fight Exclusive Night. W debiucie świetnie pokazał się na FEN 10, gdzie w Lubinie po kapitalnej walce pokonał klubowego kolegę swojego najbliższego rywala, Pawła Kordylewicza. Pochodzący z Krzepic fighter zaczynał od Taekwondo zdobywając Puchar Świata i Puchar Europy. Tylko w swoim bazowym sporcie stoczył około 150 walk. Od 2011 roku zajmuje się MMA, gdzie walczył na zawodach amatorskich tocząc około 30 pojedynków. Jego trenerami są Tomasz Skórkowski i Roman Zięba. Mateusz jest świetnie i przekrojowo trenującym zawodnikiem. Na co dzień jest nauczycielem WF-u i prowadzi treningi dzieci.

Mamy nadzieję, że pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 20 maja 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA. Na pewno zapisze się on w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 12 Feel the Force są dostępne w sprzedaży online na stronach www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci.

Informacja prasowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3088 Napisanych postów 19068 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318713


Mateusz Strzelczyk przeciwnikiem Jakuba Boczka na gali FEN 12 Feel the Force

Dwóch utalentowanych i już doświadczonych zawodników MMA zmierzy się ze sobą podczas gali FEN 12 Feel the Force we Wrocławiu. 20 maja 2016 roku w Hali Stulecia naprzeciw siebie staną: 28-letni wrocławianin Jakub Boczek reprezentujący miejscowe kluby Fight Lab i Boi Team oraz pochodzący z Opatowa 25-letni Mateusz Strzelczyk, który reprezentuje WCA Fight Team z Warszawy.

Jakub Boczek to bardzo doświadczony zawodnik, który pierwszą walkę toczył już w 2008 roku ze znanym Borysem Mańkowskim. Karierę rozpoczął w Opolu pod okiem Damian Grabowskiego. W debiucie na FEN 9 pokonał Michała Golasińskiego. Na zawodowej arenie wygrał 6 walk, 4 razy schodził pokonany i raz zremisował swój pojedynek.

Mateusz Strzelczyk karierę w MMA rozpoczął w 2010 roku pod okiem byłego mistrza KSW Krzysztofa Kułaka. Walczył w wielu polskich i zagranicznych organizacjach jak KSW, Fighters Arena czy ACB. Noszący przydomek „Pająk” zawodnik obecnie trenuje pod okiem trenera Roberta Jocza. Na zawodowej arenie wygrał 7 walk, 5 razy schodził pokonany i raz zremisował.

Mamy nadzieję, że pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 20 maja 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA. Na pewno zapisze się on w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 12 Feel the Force są dostępne w sprzedaży online na stronach www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci.

Informacja prasowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4475 Napisanych postów 35568 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 261057


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3088 Napisanych postów 19068 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318713


Muszyński kontra Rogosz na gali FEN 12 Feel the Force

Mistrz Polski seniorów Bartosz Muszyński kontra mistrz Polski młodzieżowców Piotr Rogosz – oto kolejny zapowiadający się bardzo ciekawie kickbokserski pojedynek na zasadach K-1, który już 20 maja obejrzy publiczność gali FEN 12 Feel the Force w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Do tego starcia miało dojść już na początku tego roku na gali FEN 10 Gold Edition. Wówczas jednak kontuzja Piotra Rogosza pozbawiła widzów szansy obejrzenia tego starcia – Bartosz Muszyński bez najmniejszych problemów pokonał wtedy w Lubinie Portugalczyka Janu Cruza. Teraz obaj fighterzy są w pełni zdrowia i formy, zapowiada się więc emocjonująca walka, w której trudno wskazać faworyta.

24-letni Piotr Rogosz, który trenuje w klubie Scorpion Krępice, już trzykrotnie walczył w klatkoringu Fight Exclusive Night, odnosząc trzy zwycięstwa, z czego dwa przez nokaut. Z siłą jego uderzeń i kopnięć nie poradzili sobie Przemysław Bubiński, Dawid Świerczyński i Tomas Gut ze Słowacji. Rogosz jest jednym z najbardziej widowiskowo walczących zawodników kickboxingu w Polsce. Jego trenerem jest Radosław Kyc. Największymi sukcesami w jego amatorskiej karierze są tytuły kickbokserskiego mistrza i wicemistrza Polski. Na zawodowej arenie jest dotychczas niepokonany – ma na swoim koncie cztery walki i wszystkie zakończyły się jego pewną wygraną.

Mający 28 lat Bartosz Muszyński z KS Metraco Armia Polkowice jest bardziej utytułowanym i doświadczonym zawodnikiem. Jednym z jego największych osiągnięć sportowych jest pas zawodowego mistrza Polski wywalczony na początku 2014 roku. Muszyński jest także zdobywcą Pucharu Świata w 2010 roku oraz wicemistrzem świata w kickboxingu. Na galach FEN walczył dwukrotnie, pokonując Tomasa Guta za Słowacji i Janu Cruza z Portugalii. Pochodzący z Bytomia Odrzańskiego zawodnik ma na koncie 13 zwycięskich zawodowych walk i tylko 2 porażki

Mamy nadzieję, że pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 20 maja 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA. Na pewno zapisze się on w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 12 Feel the Force są dostępne w sprzedaży online na stronach www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci.

Informacja prasowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4475 Napisanych postów 35568 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 261057


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I'm not surprised motherfuckers !!!

Następny temat

Wybór rękawic

injelly