SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF: wasze efekty!

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 143796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3628
ladniee, moglbys napisac cos wiecej? trening, waga przed i po, dieta ile kcal? bylbym wdziewczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na IF przy 5g ww i wiekszej podazy kcal niz na ckd mam sporo mniej wody podskornej, moze kogos to zainteresuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
szczerze to nie licze dokladnie kcal, na masie bylo to ok 3500kcal, pozniej przechodzac na 8/16 IF ucialem do tego tylko wegle, dodajac delikatnie zdrowych tluszczy. Wszystko opieram na obserwacji swojego ciala ;) waga i wymiary nieznane obecnie, po masie bylo chyba ok 95kg teraz pewnie ok 90kg, ale ciezko mi stwierdzic bo nawet w domu wagi nie mam xD co do treningu to klasyczne fb kazda partia co drugi dzien, glowne cwiczenia wielostawowe typu przysiad, mc, wioslo, wyciskania + jakies cwiczenie izolowane w zaleznosci jak sie czuje na treningu. Po treningu bieznia 10-20min i w dnt bieganie 10-20min + jakies 20min na worku

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3628
probowal ktos z was splitu na if przy redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja cwicze splitem 6-7 razy w tyg bo pon-pt mam tylko godzinke przerwy w pracy i wtedy silowy robie wiec 1 partia dziennie:P
i jest spoczko tylko jak robie treningi na czczo to max 3-4 cw na duza partie i 2 na lapy bo inaczej na drugi dzien niezywy jestem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3628
wlasnie chcialem podobnie, ale piszesz ze niezywy, dlaczego? jak ci wychodzi z seriami na duze i male partie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
takie zmeczony, nic sie nie chce itp
barki 10 klatka 10-12 rece 6-8 plecy 12-15 nogi 20-25
ogolnie od dawna cwicze intuicyjnie, na IF zostaiwam sobie jakby zapas mocy a nie robie wszystkiego na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3628
dzieki, sprobuje podobnie, tylko do klatki troche dodam :) rece robisz na jednym treningu na przemian? tzn raz cwiczenie na tricka, raz na bicka itd, czy normalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raz robie bic+tric a raz dodaj po klatce/barkach/plecach zalezy jak mi wypada
jak robnie razem to raz w ss a raz 2 cw na bicka 2 na tricke, zalezy na cvo mam checi itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3628
a powiedz mi jeszcze tylko jak to u ciebie wyglada z IFem z takim planem treningowym? ile zrzuciles?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłki w IF -> wrzucajcie swoje przepisy

Następny temat

Porady jak trzymać dietę

WHEY premium