SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF, recomp.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4496
Witam,

Jestem już jakiś czas na modelu żywieniowym IF , który jak dotąd bardzo obie chwalę. Z typowej redukcji chce przejść na spokojny recomp.

Chciałbym się lekko wspomóc w tym okresie, poczytałem, przeglądnąłem ofertę i chcę się zdecydować na te produkty:

- SFD - PURE BETA ALANINE
- SFD - SFD Pure creatine

Pytanie, jak to najkorzystniej dawkować i czy ma sens taki lekki zestaw ?

Okno żywieniowe mam lekko ruchome z racji że pracuje na trzy zmiany

Pozdrawiam i liczę na rzetelne i rzeczowe odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
kreatyne standard 5g rano i 5g po treningu, w dnt 5g
ba 5g przed treningiem, w dnt 5g moze byc rano

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
jw i tyle w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Wybrałeś najlepszy zestaw supli, chociaż co do BA to mam wątpliwości czy to znacząco wpływa na moc. Ja to stosuję tylko przed siadami i mc i tu się sprawdza bo swędzenie tylko podk***ia i podnosi mi adrenalinę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4496
Właśnie dlatego chce wypróbować tą BA, dużo pozytywnych komentarzy, rewelacyjna cena i przyda się nakręcenie przed treningiem po 8/10 godzinach fizycznej pracy

Kreta i BA nie przerywa chyba fazy postu przy tak znikomych ilościach proszku ?

Dzięki za utwierdzenie mnie w wyborze i rozpisanie, zamawiam i czekam na paczkę !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
lepiej szamaj proszki z żarciem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
TomQ-MAG
kreatyne standard 5g rano i 5g po treningu, w dnt 5g
ba 5g przed treningiem, w dnt 5g moze byc rano


Ostatnio ogladalem film Michala Karmowskiego w ktorym mowil ze zazywanie kreatyny w dni nietreningowe to po prostu strata pieniedzy poniewaz zapasy ATP sa regenerowane poprzez zazywanie kreatyny w dni treningowe oraz podczas odpoczynku. Dlatego w dni nietrenigowe kreatyna nie jest nam potrzebna poniewaz zapasy ATP beda wtedy calkowicie odbudowane.

Osobiscie nie mam pojecia jak to jest dlatego pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Obecnie biorę BA tylko rano, wcześniej brałem przed treningiem w DT i swędzenie, mrowienie bardziej mi przeszkadzało niż pomagało w treningu, więc wolę brać rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
oczywiście, że się poziom kreatyny się odnawia, ale do pewnego stopnia
stosując kreatynę chcemy podnieść jej poziom ponad standardowy poziom
kreatyna jest jednym z najtańszych suplementów, więc dużo nie zaoszczędzisz za bardzo

stosuj najbardziej sprawdzoną metodę albo testuj na sobie taki wariant z brakiem kreatyny w DNT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Kubeek
TomQ-MAG
kreatyne standard 5g rano i 5g po treningu, w dnt 5g
ba 5g przed treningiem, w dnt 5g moze byc rano


Ostatnio ogladalem film Michala Karmowskiego w ktorym mowil ze zazywanie kreatyny w dni nietreningowe to po prostu strata pieniedzy poniewaz zapasy ATP sa regenerowane poprzez zazywanie kreatyny w dni treningowe oraz podczas odpoczynku. Dlatego w dni nietrenigowe kreatyna nie jest nam potrzebna poniewaz zapasy ATP beda wtedy calkowicie odbudowane.

Osobiscie nie mam pojecia jak to jest dlatego pytam.



to jest jedna z metod stosowania kreatyny, natomiast by organizm nasycic kreatyna, warto wrzucic i w dnt pare g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Zapomnialem dodac ze Michal Karmowski dawkuje w ten sposob kreatyne uzywajac jej caly rok. Mozliwe ze na 1.5-2 miesiecznych cyklach faktycznie lepiej dodac te pare g w dnt.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profi Mas, Gainterator i BCAA + trening boksersko - silowy

Następny temat

2-ga przed treningówka

WHEY premium