SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hyper Pump - Relacja By Skeba

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
6.40zl za trening? No w sumie rzeczywiscie nie tak drogo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TRENING 17

Burneika Sports - Hyper Pump

- ilość porcji: 2 porcje, ok. 13g
- Posiłek przedtreningowy: 200g Kurczaka, 100g ryżu
- Odstęp od ostatniego posiłku*: ok. 80 minut
- pompa 9/10
- pobudzenie: 9/10
- skupienie: 9/10
- smak: 9/10
- rozpuszczalność: 10/10
- Trening: Plecy, Przedramiona
- Sen: ok. 8h

a)Pobudzenie, Skupienie
2 trening na 2 porcjach za mną. Pobudzenie utrzymuje się przez cały trening. Jestem wyciszony, myślę tylko o podnoszeniu ciężarów. Nawet kolega nie może mnie wyprowadzić z równowagi. Jest to zdecydowanie inne pobudzenie, niż po Hemo Ragu.

b)Pompa
Świetnie nabity jestem po 2 porcjach. Plecy spompowane oraz przedramiona. Nie przeszkadza w wykonywaniu ćwiczeń, co jest niewątpliwie zaletą.

c)Podsumowanie
1. Wzrost siły,
2. Wzmożona koncentracja,
3. Mocne pobudzenie,
4. Smak pre workoutu nawet bardziej wyrazisty, nie cofa, pije się z przyjemnością.

Na chwilę obecną jestem zadowolony z działania.

*Przerwa od posiłku przed treningowego do zażycia produktu.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
1)O ktorej godzinie trening?
2)Jak z zasypianiem wieczorem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Trening był o 19. Wróciłem do domu 21.
2. Z zasypianiem lekki problem był. Zawsze śpię o 00:00, wtedy o 01:00 zasnąłem.

Dziś (8 marzec) wrzucę z wczorajszego treningu, który również był o 19. Jak widać jest po 12 i jeszcze mnie trzyma :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
2 porcje that's my man!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więcej nie będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 863
Skeba
Więcej nie będzie :)


Myślałem czy nie dołożyć do pieca, i wrzucić 2,5 miarki, ale od początku jade na 2 i ciągle działa więc bez sensu. Szkoda zdrowia :)

Chyba że Ty spróbujesz?? hehe :P

Osobiście nie spodziewam się jakiejś wielkiej pozytywnej różnicy idąc w większą porcje niż 2 miarki. Bardziej problemy z koncentracją..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Galaxy - ty jesteś kawał byka, nawet nie porównuje się do Ciebie. 2 miarki optymalnie, szkoda zdrowia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 863
Byk nie byk, ale zdrowie ma się jedno !! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TRENING 18

Burneika Sports - Hyper Pump

- ilość porcji: 2 porcje, około 13g
- Posiłek przedtreningowy: 200g Mintaja, 100g ryżu
- Odstęp od ostatniego posiłku*: ok. 60 minut
- pompa 9/10
- pobudzenie: 9/10
- skupienie: 9/10
- smak: 9/10
- rozpuszczalność: 10/10
- Trening: Barki, Triceps
- Sen: ok. 8h + 1h drzemki

a)Pobudzenie, Skupienie
Nic się nie zmienia, po 2 miarkach jestem bardzo mocno pobudzony i skoncentrowany do działania. Myślę, że jeszcze max 2 tygodnie poprowadzę test. Później odpocznę od 1-3D, bo co za dużo to niezdrowo.

b)Pompa
Dziś trening pleców oraz trójgłowego i mogę powiedzieć, że każda partia dostała wycisk, co skutkowało niezłą "pompą". Trójgłowego rozszarpałem :)

c)Podsumowanie
Widać wzrost siły na treningach, co jest zasługą Hyper Pumpa. Wytrzymałość również na plus. Pobudzenie oraz koncentracja na bardzo wysokim poziomie. Jestem zadowolony z roboty, jaką wykonują 2 miarki tego produktu.

*Przerwa od posiłku przed treningowego do zażycia produktu.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCENA MOJEJ DIETY NA MASE ;)

Następny temat

czy po Lipo Rush mogą pojawić się rozstępy?

WHEY premium