SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hyper Pump - Relacja By Skeba

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
a z jakością treningu jak jest? TO normalne, że z czasem receptory sie przyzwyczajają do substancji. Wszystko działa a Ty nie odczuwasz tego "fajnego uczucia pobudzenia"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Rm_125 - wiem o tym, nie jest to mój pierwszy suplement tego typu. Oceniam działania na przestrzeni czasu. Odnośnie jakości treningu to o wiele lepiej się ćwiczy. Nie tak dawno wrzuciłem 10g Sawa i nie ma nawet porównania suplement Treca do HP. Wzrost siły po Hyper Pumpie, wytrzymałość na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TRENING 15

Burneika Sports - Hyper Pump

- ilość porcji: 1.5 porcji ok. 10g
- Posiłek przedtreningowy: 200g Kurczaka, 100g ryżu
- Odstęp od ostatniego posiłku*: ok. 60 minut
- pompa Nie odczułem
- pobudzenie: 6/10
- skupienie: 6/10
- smak: 8/10
- rozpuszczalność: 10/10
- Trening: Nogi
- Sen: ok. 7h +1.5h drzemki

a)Pobudzenie, Skupienie
Trening nie taki, jaki sobie wyobrażałem. Nie miałem przysłowiowej "mocy", lał się ze mnie pot, słabiutka wytrzymałość. Pobudzenie oraz koncentracja na bardzo średnim poziomie.

b)Pompa
Dziś brakowało mi siły, a poza tym robiłem nogi, które ciężko spompować, dlatego wiele nie mogę napisać o pompie. Bywały o wiele lepsze treningi.

c)Podsumowanie
1.5 porcji tym razem nie postawiło mnie na nogi. Nie wiem, czym to może być spowodowane. Gorszy dzień? Możliwe. Nie zapiszę treningu nóg do udanych i lecę dalej. Następny trening na 2 miarkach.

*Przerwa od posiłku przed treningowego do zażycia produktu.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Skeba

a)Pobudzenie, Skupienie
Trening nie taki, jaki sobie wyobrażałem. Nie miałem przysłowiowej "mocy", lał się ze mnie pot, słabiutka wytrzymałość. Pobudzenie oraz koncentracja na bardzo średnim poziomie.


Ciezki dzien czy poprostu dzialanie slabnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenowałem w niedzielę. W sobotę leczyłem kacyka małego, wiele węglowodanów tego dnia nie zjadłem. Może dlatego. Dziś wrzuciłem 2 miarki i było wszystko ok, dziś albo jutro napiszę relację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mieszales 1.3 z alko czy mi sie wydaje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypiłem troszkę w piątek (0.7l na 3 + 3 piwka w klubie) - rzadko piję alko, ale była okazja, więc skorzystałem. Do niedzieli już dawno powinno przejść, bo trenowałem w godzinach wieczornych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TRENING 16

Burneika Sports - Hyper Pump

- ilość porcji: 2 porcje ok. 13g
- Posiłek przedtreningowy: 200g Kurczaka, 100g ryżu
- Odstęp od ostatniego posiłku*: ok. 80 minut
- pompa 9/10
- pobudzenie: 9/10
- skupienie: 9/10
- smak: 8/10
- rozpuszczalność: 10/10
- Trening: Klatka, Biceps.
- Sen: ok. 8h+1h drzemki.

a)Pobudzenie, Skupienie
W końcu zacząłem stosować 2 miarki Hyper Pumpa. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Ostatni mój trening był fatalny, ten natomiast był bardzo dobry. Mega pobudzenie oraz skupienie na treningu. Na siłowni "cisza", słuchawki na uszach i trening. Nic mnie nie rozpraszało.

b)Pompa
Nabity byłem jak świniak na ruszt. Pompa znakomita, nie spodziewałem się, że aż tak mnie rozerwie. Jestem zadowolony.

c)Podsumowanie
2 porcję zrobiło robotę. Byłem pozytywnie nastawiony do świata, trening wykonałem w 100%, a o zwale potreningowej nie mogło być mowy. Miałem delikatny problem z zaśnięciem, ale znużenia nie odczuwałem.
Jestem tak samo zadowolony, jak z 1.5 miarki (15g) Hemo Rage. Produkty oceniam podobnie.

*Przerwa od posiłku przed treningowego do zażycia produktu.






Zmieniony przez - Skeba w dniu 2013-03-05 23:45:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Czyli jednak cos tam jest tego 1.3 ale malo. Stawiam na 25mg na porcje Wychodzi na to ze produkt dobry ale nieekonomiczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obecna cena 159zł za 50 porcji jest jak najbardziej ok. Zwłaszcza teraz, gdy za Meso płaci się 180 zł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCENA MOJEJ DIETY NA MASE ;)

Następny temat

czy po Lipo Rush mogą pojawić się rozstępy?

WHEY premium