SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hyper Pump - Relacja By Skeba

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TRENING 8

Burneika Sports - Hyper Pump

- ilość porcji: 1.5 porcji ok. 10g
- Posiłek przedtreningowy: 200g Kurczaka, 100g ryżu
- Odstęp od ostatniego posiłku*: ok. 60 minut
- pompa 7/10
- pobudzenie: 8/10
- skupienie: 8/10
- smak: 8/10
- rozpuszczalność: 10/10
- Trening: Nogi
- Sen: ok. 8h

a)Pobudzenie, Skupienie
Nic się nie zmienia. Pełna koncentracja na treningu. Zdecydowanie inne pobudzenie, niż po innych środkach z 1-3d.

b)Pompa
Nogi ciężko było mi spompować, bo tym razem robiłem trening siłowy. 2x140kg udało mi się zrobić. Gdyby pozostałe partie były siłowo zbliżone do nóg - byłbym w niebie.

c)Podsumowanie
Zauważony wzrost siły po hyper pumpie. Wytrzymałość też na plus, chociaż nie wiem ile w tym zasługi HP, a ile BCAA popijanego podczas treningu.

*Przerwa od posiłku przed treningowego do zażycia produktu.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TRENING 9

Burneika Sports - Hyper Pump

- ilość porcji: 1.5 porcji ok. 10g
- Posiłek przedtreningowy: 200g Kurczaka, 100g ryżu
- Odstęp od ostatniego posiłku*: ok. 80 minut
- pompa 8/10
- pobudzenie: 7/10
- skupienie: 7/10
- smak: 8/10
- rozpuszczalność: 10/10
- Trening: Klatka, Biceps
- Sen: ok. 8h

a)Pobudzenie, Skupienie
Przez ostatnie parę dni odpoczywałem od diety. Bardzo długi okres czasu ciągnę to i potrzebowałem troszkę odpoczynku. Zbyt wielu węglowodanów nie spożywałem przez ostatnie parę dni i wiele sił nie miałem. Z 10-20% mniej, niż zwykle. Suplement pobudził mnie do treningu, ale nie czułem się na siłach dzisiejszego dnia.

b)Pompa
Tutaj nie mogę mieć pretensji. Przy treningu ramion witki były napompowane, mimo spożycia małej ilości carbo, co cieszy.

c)Podsumowanie
Teraz wracam na pełnej pi.dzie do treningów i diety. Musiałem parę dni odpocząć, bo już psychicznie byłem wykończony. Pozdro.

*Przerwa od posiłku przed treningowego do zażycia produktu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TRENING 10

Burneika Sports - Hyper Pump

- ilość porcji: 1.5 porcji ok. 10g
- Posiłek przedtreningowy: 200g Kurczaka, 100g ryżu
- Odstęp od ostatniego posiłku*: ok. 60 minut
- pompa 8/10
- pobudzenie: 8+/10
- skupienie: 8+/10
- smak: 8/10
- rozpuszczalność: 10/10
- Trening: Plecy, przedramiona.
- Sen: ok. 8h

a)Pobudzenie, Skupienie
Od ostatniego treningu podjadłem troszkę węglowodanów i już było zdecydowanie widać różnicę. Już w drodzę nastawiałem się na trening. Nie mogłem doczekać się dzisiejszego przerzucanie żelastwa. Na siłowni full focus.

b)Pompa
Przedramiona dobrze spompowałem, plecki również, ale wiadomo, że mniejszą partię łatwiej napompować. Nie przeszkadza w treningu, więc oceniam pozytywnie.

c)Podsumowanie
Ostatni trening to już przeszłość. Trening wykonany w 100%. Nie mam zamiaru wrzucać na razie 2 miarek.

*Przerwa od posiłku przed treningowego do zażycia produktu.






Zmieniony przez - Skeba w dniu 2013-02-21 23:10:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5790
jedyna regularnie i ciekawie prowadzona relacja!!!! reszta śpi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
dawaj dwie miarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dwie miarki pójdą od 4 marca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
i po co? ile jest gery i kofeiny w jednej miarce? bo jakoś nigdzie nie widze info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
ja moge miec gery 60 w jednym kapsie haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
nie waze ile możesz mieć tylko ile jest w jednej miarce. A gera w połaczeniu z kofeiną dziaął ianczej niż sama. I nie ma z tym żartow. No ale jażdy ma swoje zdrowie i troszczy się o swój organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Hyper Pumpie myślę, że nie ma wiele geranium. 2 miarki pójdą z tego względu, że jest to test. Panowie, to są suple, nie koks. *Rm_125 sam mówisz o zdrowiu, a na SAA nie raz byłeś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCENA MOJEJ DIETY NA MASE ;)

Następny temat

czy po Lipo Rush mogą pojawić się rozstępy?

WHEY premium