SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hyper Vol

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Witam, suple od Roberta są już jakiś czas, a opinii o jakimkolwiek z nich jak na lekarstwo. Coś tam można znaleźć o Muscle test(nie wiem czemu każdy się na to rzucił?), o lipo rush już trudniej, ale o hyper vol nic a nic. Przetestował to kotś? jak efekty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
No wlasnie, tez jestem ciekawy dzialania tego specyfiku bo sklad zly nie jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 258
Działa i to konkretnie :) Dawno takiego kopa nie czułem a wodę doiłem z butelki jak słoń z wodopoju :D

No brain, no pain, no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Możesz coś więcej opisać? Jak z masą, siłą, zejście, spadki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 258
To jest środek na pobudzenie a nie stack kreatynowy nie zawiera kreatyny ani PH itd. także o sile, masie, spadkach ciężko tu mówić. Mogę powiedzieć tyle że odkąd trenuje (3 lata) dawno nie czułem takiego pobudzenia a przerobiłem trochę suplementów. Mój umysł był jakby "świeższy", maksymalne skupienie, chęci do treningu wzrosły. Nie wiem czy to efekt uboczny czy po prostu prędkość treningu jaką sobie narzuciłem ale strasznie się pociłem, mocniej niż zazwyczaj. Trenuje systemem HST (Hypertrophy-Specyfic Training) potrzebowałem tego do treningów w 5 i 6, trochę przesadziłem z maxami :P jeżeli trenowaliście z tym systemem na pewno wiecie o czym mówię. Później odstawiłem suplement aż do kolejnych treningów "zamykających" mikrocykle.

Zmieniony przez - DiegoTJ w dniu 2012-06-30 19:26:42

No brain, no pain, no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajna relacja, sog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 258
Dzięki ;)

No brain, no pain, no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14617
Siema, chciałbym się dowiedzieć który z supli Roberta nadawałby się do sportów walki. Trenuje boks i chodzi mi o konkretne pobudzenie, ale nie chce "pompy" podczas treningu. Z tego co wyczytałem to pasuje HyperVol. Jeśli tak, czy potrzebuje po tym odbloku?

Michał i Robert robicie git Radio! Oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 258
Tak dobry ale strasznie mocny. Nie potrzebny ci odblok, to jest środek bez Hormonów. Przeczytaj wcześniejszą wypowiedź.

No brain, no pain, no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
Podobno Robert ma organizować jakiś konkurs, ma dać jakies suple do testów dla kilku osób, może akurat się uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Dobrze, by bylo... z checia bym go przetestowal :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Michała/Michaela ! Ból stawów!

Następny temat

Pomoc w znalezieniu leku

WHEY premium